Četvorica Amerikanaca u polufinalu u Delray Beachu, Fritz i Paul u borbi za titulu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 18.02.2024.

Na oduševljenje organizatora u Delray Beachu, u polufinalu su bila četvorica domaćih igrača. U konačnici su u borbu za titulu otišli Taylor Fritz i Tommy Paul...

Poznati su finalisti ATP turnira u Delray Beachu. Taylor Fritz izborio je finale pobjedom protiv Marcosa Girona, a Tommy Paul nadigrao je Francesa Tiafoea.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvi nositelj turnira u Delray Beachu, Taylor Fritz, trebao je skoro dva sata za pobjedu protiv Girona.

Prvi set uzeo je u tie-breaku, a mogao je i ranije doći do seta. Imao je 2:0 pa ispustio, zatim i 0:40 kod vodstva 4:3, Giron se i tu spasio da bi na kraju izgubio tie-break s 10:8.

U drugom setu Fritz je dominirao i dobio taj dio igre sa 6:2 te prošao u finale.

Za razliku od Fritza, Tommy Paul je puno lakše od očekivanja svladao drugog nositelja Francesa Tiafoea, za pobjedu je trebao samo sat vremena.

Protiv Fritza je igrao puno puta, a u jedinom prošlogodišnjem međusobnom dvoboju Paul je slavio, u polufinalu Acapulca bio je bolji sa 6:3, 6:7, 7:6.