Luka Radić
90'+3'

Marko Kartelo
Susret počinje u 12:50 sati.
 U posljednjem susretu 18. kola SuperSport Prve NL Vukovar na svom stadionu dočekuje momčad Croatije iz Zmijavaca. Domaćin traži pobjedu kako bi ostao u utrci sa Zrinskim i Šibenikom.
1' Počeo je susret.
8' Velika prilika za Vukovar, Šimunić je pogriješio, Gonzalez se sjurio prema golu gostiju, došao pred vratara, ali Gudelj je sjajno obranio!
12' Ponovno sjajno brani Gudelj! Ovaj put nakon odbijanca puca Trujillo, ali vratar gostiju odlično reagira!
19'
GOL! Vukovar '91 - Croatia Zmijavci 0:1
Mrežu je zatresao Marko Brkić.
19' Croatia vodi 1:0! Ubačaj rukom u 16 metara, Šabić je prebacio loptu pred vrata gdje do nje dolazi Mario Brkić i šalje je u mrežu!
24'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
31' Još jedna jako dobra situacija za domaćina, Radošević je dobio loptu, ušao u 16 metara i pucao pokraj gola.
41'
Žuti karton dobio je Amkadmi Ayoub Yousfi.
43'
Žuti karton dobio je Gojko Gadže.
43' Puno je nervoze na travnjaku, sudac Dadić nema lagan posao.
45' Tri minute nadoknade.
45'+2' Gadže opasno izvana, mandić malo skreće u korner.
45'+4' Kraj prvog dijela 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Baltić, ulazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann.
46'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Matija Kolarić.
56' Još jednom opasni Brkić prijeti, praćen čuvarom ušao je u 16 metara i opalio izvana, ali Mandić je odlično obranio.
60'
Žuti karton dobio je Patrik Klančir.
67'
Žuti karton dobio je Zinedin Mustedanagić.
68'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Kristijan Čabrajić.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Jakov Biljan.
73'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Ivan Aleksić.
79' I dok smo u prvom poluvremnenu imali i prilika i pogodak, u drugom dijelu vrlo malo toga, posebno u posljednjih 20-ak minuta.
80'
Izmjena! Izlazi Amkadmi Ayoub Yousfi, ulazi Antonio Prskalo.
80'
Izmjena! Izlazi Mijo Šabić, ulazi Marin Jonjić.
82'
Žuti karton dobio je Marin Jonjić.
87'
Žuti karton dobio je Nikola Šalinović.
89' Mustedanagić iz slobodnog udarca, nije bilo daleko, ali ipak ide malo preko grede.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Marko Šuto, ulazi Luka Radić.
90'+5'
GOL! Vukovar '91 - Croatia Zmijavci 1:1
Mrežu je zatresao Vanja Pelko.
90'+5' Vukovar dolazi do poravnanja! Ubačena lopta u 16 metara, Aleksić ju je poslao u peterac gdje je Pelko koji je skreće u mrežu.
90'+6' Kraj, 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!