SuperSport HNL, 23. kolo, 18.02.2024, 17:10 h, Stadion u Maksimiru, gledatelja: 7.288
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Hrvoje Radić (Split), Sanja Rođak-Karšić (Podravske Sesvete)
Dinamo
Dinamo
Bruno Petković 18' (11m)
1:0(1:0) Varaždin
Varaždin
Susret počinje u 17:10 sati.
 Dinamo je svoja prava na kikseve odavno ispucao i mora pobjeđivati u serijama. Protiv Varaždina mora uzeti sva tri boda.
1' Počela je utakmica.
10' Bez pokušaja na Maksimiru u prvih 10-ak minuta.
17' Kazneni udarac za Dinamo! Postonjski je igrao rukom.
18'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
18' Kao i u Sevilli, loptu je uzeo Bruno Petković i lako nadmudrio Zeleniku te doveo Dinamo u vodstvo.
24' Ristovski dodaje u peterac nakon što je probio po lijevoj strani. Petković ne koristi situaciju za novi pogodak, lopta odlazi pored vrata.
33' Dva je puta sada obrana Varaždina blokom zaustavljala pokušaje Modrih, no u napadu gosti nisu napravili baš ništa.
36' Šego puca s 22-23 metra, lopta se odbija od Bernauera i odlazi malo iznad gola.
45' Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Gudelj, ulazi Marko Dabro.
49' Novi ubačaj Ristovskog s lijeve strane, ponovno je na prvoj stativi Petković, ponovno s istim epilogom kao u prvom dijelu - lopta odlazi pored gola.
62'
Žuti karton dobio je Karlo Lusavec.
63'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Arber Hoxha.
63'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Dario Špikić.
66'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Josip Mišić.
66'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Jurica Poldrugač.
66'
Izmjena! Izlazi Igor Postonjski, ulazi Domagoj Drožđek.
69'
Žuti karton dobio je Dimitri Mitrovski.
73' Nakon jedne krivo dodane lopte, Ristovski je taj koji prvi dolazi na nju, snažno puca s 20-ak metara, no od svega tek novi korner za Modre.
79' Traje VAR provjera, potencijalni kazneni udarac za Varaždin zbog igranja rukom Bernauera.
80' I kazneni udarac za Varaždin, nije bilo dvojbe!
80'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Tibor Halilović.
80'
Izmjena! Izlazi Ronaël Julien Pierre-Gabriel, ulazi Mauro Perković.
81' Dabro je izveo kazneni udarac, ali brani to Nevistić! Nevistić još jednom postaje Dinamov junak!
84'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Tin Levanić.
90'
Žuti karton dobio je Marko Vukčević.
90'+1' Igra se prva od četiri minute sudačke nadoknade.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Karlo Lusavec, ulazi Niko Domjanić.
90'+5' Fantastična obrana Nevistića! Poldrugač je imao čisti zicer za remi, ali Nevistić fantastično brani!
90'+6' Kraj je utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!