Krenuo drugi dio sezone juniorskog prvenstva, Mladost u Bjelovaru svladala Cibaliju

Branimir Korać • ponedjeljak, 19.02.2024.

Prvimm susretom 18. kola Prve NL juniora nastavljena je sezona. U njemu je Mladost iz Ždralova slavila protiv Cibalije s 3:1...

Završena je zimska stanka i za juniorske pogone pa tako imamo i odigranu prvu utakmiu drugog dijela sezone. U njoj je Mladost iz Ždralova slavila protiv Cibalije.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mladost je u sklopu 17. kola u Bjelovaru ugostila Cibaliju, upisala je pobjedu 3:1 i potvrdila status jednog od najugodnijih iznenađenja lige.

Mladost je do vodstva došla vrlo brzo, već u devetoj minuti Luka Martić pogodio je za vodstvo da bi samo četiri minute kasnije Marin Kurteš izjednačio.

Na odmor se ipak otišlo s vodstvom domaćina golom Mateja Perića iz kaznenog udarca u 25. minuti. U nastavku susreta, u 73. minuti Ivano Tomić pogodio je za 3:1 i stavio točku na i.

Mladost je trenutno peta na ljestvici s bodom više od šestoplasirane Rijeke i šest bodova iza petoplasiranog Osijeka. Cibalia je na posljednjem mjesti, pretposljednji Šibenik ima bod više.

Na vrhu je Dinamo koji ima tri boda više od Hajduka i utakmicu manje.