Konferencijska liga, nokaut faza, 1/16 finala - uzvratne utakmice, 22.02.2024, 18:45 h, Zagreb, Stadion u Maksimiru
Suci: Urs Schnyder, Marco Zürcher, Benjamin Zürcher (Švicarska)

Willian Jose
46'
2
Hector Bellerin
60'
17
Rodri
70'
33
Xavier Pleguezuelo
79'
Manuel Pellegrini
Susret počinje u 18:45 sati.
 Na rasporedu je uzvratni dvoboj šesnaestine finala Konferencijske lige u kojem Dinamo brani prednost iz Seville. Modri su u gostima slavili s 1:0 i na svoim travnjaku pokušat će tu prednost zadržati protiv snažnog Betisa.
1' Počeo je susret, sretno Modrima!
5' Početna inicijativa pripala je Betisu, ali još nema konkretnijih prilika. Petković je uspio doći do lopte na Betisovoj polovici, bila bi to odlična situacija, ali dosuđen je prekršaj.
11' Prvi pokušaj prema golu Dinama, Bakambu je bio s loptom u 16 metara, pronašao je Fekira koji s 13-14 metara nije najbolje zahvatio loptu i ona je otišla daleko od gola.
18' Dobar pokušaj Petkovića iz slobodnog udarca s 22-23 metra. Opalio je dobro, pod gredu, Silva odbija u korner.
22' Vratnica! Nakon ubačaja u 16 metara, lopta je došla do Sučića koji je vraća u sredinu prema Petkoviću, on puca iz prve, a lopta se od vratnice odbija u gol-aut!
23' Dinamo je bolji u posljednjih 5-6 minuta, dosta je opasniji i hrabriji.
27' Baturina danas igra jako dobro, sada je odlično proigrao u kaznenom prostoru Ristovskog koji puca iskosa neprecizno.
37' Prebacio je Betis igru na Dinamovu polovicu, ali obrana Modrih zasad izgleda vrlo koncentrirano i dobro.
39'
GOL! Dinamo - Real Betis 0:1
Mrežu je zatresao Cedric Bakambu.
39' Betis vodi 1:0. Perković je zaplivao kod dodavanja prema Ruibalu, on u petercu proigrava Bakambua koji ostaje potpuno sam i petom skreće loptu u mnrežu.
40'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
45' Minuta dodatka.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:1. Betisa je poveo nakon jedine pogreške Dinamove obrane u prvom poluvremenu.
46'
Izmjena! Izlazi Cedric Bakambu, ulazi Willian Jose.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Dinamo je kombinirao pred kaznenim prostorom Betisa, Baturina se odlučio na udarac s 18 metara, ali lopta ide pokraj gola.
56'
Žuti karton dobio je Aitor Ruibal.
59'
GOL! Dinamo - Real Betis 1:1
Mrežu je zatresao Takuro Kaneko. Asistent je Arber Hoxha.
59' Dinamo je izjednačio i ima ukupnu prednost! Hoxha je sjajno prošao lijevom stranom, ubacio je prizemnu loptu u peterac gdje Kaneko bježi čuvaru i iz blizine pogađa za 1:1!
60'
Izmjena! Izlazi Assane Diao, ulazi Hector Bellerin.
70'
Žuti karton dobio je William Carvalho.
70'
Izmjena! Izlazi Aitor Ruibal, ulazi Rodri.
75'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Dario Špikić.
77' Kazneni udarac za Dinamo! Bellerin je srušio Hoxhu!
79' Ipak nema kaznenog udearca zbog još jednog vrlo glupog pravila. Bellerin je naime dodirnuo loptu prije nego jer srušio Hoxhu, da Hoxha nije pao, imao bi i dalje loptu u svom posjedu i kontroli bez obzira na taj minimalan dodir Bellerina s loptom.
79'
Izmjena! Izlazi Juan Miranda, ulazi Xavier Pleguezuelo.
86'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Sandro Kulenović.
89' Probao je Fekir izravno iz slobodnog udarca s 22-23 metra iskosa, ali Nevistić je spreman.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Tibor Halilović.
90'+6' KRAJ, DINAMO PROLAZI U OSMINU FINALA KONFERENCIJSKE LIGE!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!