Supersport Prva NL, 19. kolo, 24.02.2024, 12:50 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Suci: Toni Dadić (Zagreb), Željko Bučar (Duga Resa), Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina)
Ivan Šaranić
62'
11
Mateo Smodlaka
73'
28
Stipe Tokić
85'
14
Luka Bradarić
85'

David Toševski
46'
2
Bruno Brajković
76'
19
Ivan Delić
76'
44
Robert Marijanović
76'
10
Stipe Bačelić-Grgić
82'
Mario Carević
Susret počinje u 12:50 sati.
 U prvom subotnbjem susretu 19. kola SuperSport Prve NL Dugopolje dočekuje na svom terenu momčad Šibenika. Nakon pobjede Zrinskog, Šibenik mora napraviti isto u Dugopolju.
1' Počeo je susret.
10' Vrlo dobar početak na obje strane, igra se obostrano otvoreno, a veliku priliku Majiću iskosa je obranio vratar Lukić. Domaćin pak pamti priliku sa samog početka susreta kada nije uspio rano šokirati Šibenčane.
14' Još jedna odlična obrana Lukića, ovaj put nakon udarca Dujmovića glavom.
22' Teren je vrlo težak za igru, mjestimično vrlo blatnjav.
24' Odlična prilika i slaba završnica! Šibenčani su osvojili loptu na polovici Dugopolja, ona je došla do Majića na rubu kaznenog prostora, ali on puca ravno u vratara.
24'
Žuti karton dobio je Iker Pozo.
35' U posljednje vrijeme dosta čvrstih startova na obje strane, igra se uglavnom na sredini terena.
45' Dvije minute nadoknade.
46' Kraj prvog dijela 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Laća, ulazi David Toševski.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Fantastična prilika za Toševskog koji je biuo sam u petercu nakon ubalaja s desne strane, probao je glavom poslati loptu u praznu mrežu, ali nije je dobro zahvatio.
59' Velika prilika za Kolegu koji je dobio loptu u 16 metara, imao potpuno otvoren put, ali Graonić je sjajno uklizao i odnio loptu.
62'
Izmjena! Izlazi Dražen Bagarić, ulazi Ivan Šaranić.
66' Greda! Ubačena lopta iz kornera, Stefan Perić puca iz teške pozicije, ali pogađa gredu, puno sreće za Dugopolje!
72' Dobar pokušaj Roce izvana, snažan udarac, ali dobro brani Lukić.
73'
Izmjena! Izlazi Matej Jukić, ulazi Mateo Smodlaka.
76'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
76'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Delić.
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Robert Marijanović.
82'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
85'
Izmjena! Izlazi Bruno Zdunić, ulazi Stipe Tokić.
85'
Izmjena! Izlazi Duje Ljubić, ulazi Luka Bradarić.
88' Vrlo opasan udarac Šaranića izvana, ali Đaković je nekako uspio odbiti loptu u korner.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Odlična lopta Marijanovića u kazneni prostor za samog Perića koji puca sa 7-8 metara preko gola.
90'+4' Kraj u Dugopolju, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!