SuperSport HNL, 24. kolo, 24.02.2024, 15:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Fran Jović (Zagreb), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Dejan Vuković (Zagreb)
1:1(1:0) Hajduk
Niko Kristijan Sigur 66'
Hajduk
Susret počinje u 15:00 sati.
 Hajduk u 24. kolu SuperSport HNL-a gostuje kod Varaždina i traži sva tri boda. Kod gostiju posve očekivana postava dok je Nikola Šafarič spreman za otvorenu bitku s trojicom napadača od prve minute.
1' Krenuo je susret.
2' Nakon kornera je pucao Kalik, ali njegov udarac bio je blokiran.
7' Odlična kombinacija Kalika i Livaje, ali veznjak Hajduka nije uspio pogoditi. Korner za goste jer je Zelenika obranio glavom.
13' Pogodak Varaždina, ali označeno je zaleđe!
20'
Žuti karton dobio je Marko Dabro.
24' Udarac Livaje izvana, ali otišlo je kraj gola.
30' Udarac Kalika iskosa, malo izvan 16 metara. Zelenika hvata u ruke.
38' Sjajna kombinacija Hajduka! Livaja je lijepo ostavio za Brekala koji se izborio za udarac s 11 metara, ali Zelenika odlično brani!
39'
Žuti karton dobio je Leon Belcar.
40'
GOL! Varaždin - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Leon Belcar. Asistent je Domagoj Drožđek.
40'

Varaždin vodi 1:0! Tražili su gosti prekršaj na Livaju, ali Varaždin je nastavio s igrom. Drožđek je centrirao za Belcara koji glavom šalje loptu u mrežu!

45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Leon Dajaku.
46'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Dino Mikanović.
46' Kreće nastavak.
52'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Marko Dabro.
52'

Nakon oštrog prekršaja u prvom poluvremenu i žutog kartona, Dabro je sada zaradio i drugi nakon prekršaja nad Šarlijom.

60'
Izmjena! Izlazi Luka Škaričić, ulazi Ivan Nekić.
60'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Mario Marina.
61'
Žuti karton dobio je Dino Mikanović.
62' Traži Hajduk igranje rukom, a zatim i prekršaj nad Mikanovićem u kaznenom prostoru.
64' Ništa od penala.
66'
GOL! Varaždin - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Niko Kristijan Sigur. Asistent je Josip Brekalo.
66'

Brekalo je ostavio loptu za Sigura koji je opalio s 18-19 metara i sjajno pogodio za 1:1

68'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Laszlo Kleinheisler.
72'
Izmjena! Izlazi Ismael Diallo, ulazi Šimun Hrgović.
79' Preokret Hajduka!! Ubacio je Dajaku na drugu stativu, Uremović je prebacio za Šarliju, Šarlija za Livaju koji s metra šalje loptu u gol.
81' Čeka se VAR
82' Ipak ništa od gola, Uremović je bio malo ispred linije obrane.
82'
Izmjena! Izlazi Zvonimir Šarlija, ulazi Aleksandar Trajkovski.
85' Brekalo je pucao kroz veliku gužvu s 14 metara, no Zelenika brani.
87' Kako stvari stoje, mogla bi biti dvoznamenkasta nadoknada.
90' Igrat će se još osam minuta.
90'+3' Pritisak Hajduka.
90'+5' Udarac Trajkovskog ide malo kraj stative.
90'+7'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
90'+7'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Niko Domjanić.
90'+8'
Žuti karton dobio je Oliver Zelenika.
90'+9' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!