SuperSport HNL, 24. kolo, 24.02.2024, 17:10 h, Aldo Drosina
Suci: Mario Zebec (Varaždin), Ivan Janić (Ilok), Dino Knez (Osijek)
2:1(1:1) Rudeš
Fran Karačić 6'
Rudeš
Susret počinje u 17:10 sati.
 Istra 1961 u 24. kolu SuperSport HNL-a igra protiv posljednjeplasiranog Rudeša i traži sva tri boda. Rudeš u dosadašnja 23 kola nije upisao niti jednu pobjedu.
1' Počeo je susret u Puli.
6'
GOL! Istra 1961 - Rudeš 0:1
Mrežu je zatresao Fran Karačić.
6' Rudeš vodi 1:0 i prekida seriju utakmica bez pogotka koja je trajala od početka listopada! Uhvatili su gosti na spavanju domaću obranu, odlična lopta došla je do Karačića na lijevoj strani, a on utrčava iz drugog plana i zabija za vodstvo!
13' Ovo je bilo opasno, Čuić je opalio izvana, lopta je prošla malo pokraj vratnice.
17' Nevjerojatan promašaj Petrusenka, idealno ubačena lopta na peterac gdje je bio potpuno sam, namještao se na udarac i onda promašio cijelu loptu.
21'
GOL! Istra 1961 - Rudeš 1:1
Mrežu je zatresao Mario Čuić. Asistent je Matej Vuk.
21' Istra se vraća! Krasna akcija iz kornera, Vuk je na prvoj vratnici petom skrenuo loptu prema sredini gdje je posve sam Čuić i s desetak metara zakucava je pod gredu!
22'
Žuti karton dobio je Mario Čuić.
31'
Žuti karton dobio je Emmanuel Ekong.
38' Mogao je Rudeš do novog pogotka! Majkić nije dobro izbio loptu, ona je došla do Mrčele na 14-15 metara, a on puca pokraj gola.
43'
Žuti karton dobio je Jan Doležal.
44'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Mario Čuić.
44' Mario Čuić zaradio je drugi žuti karton zbog - simuliranja.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Rijad Mašala, ulazi Matko Babić.
46'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Ekong, ulazi Moris Valinčić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
60'
Žuti karton dobio je Fran Karačić.
66' Krasna obrana Majkića! Ćorić je ubacio iz slobodnog udarca, Karačić pucao glavom, ali sjajno je reagirao vratar Istre!
69'
Izmjena! Izlazi Salim Fago Lawal, ulazi Ante Erceg.
69'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Petrusenko, ulazi Antonio Maurić.
69'
Izmjena! Izlazi Vanja Vukmanović, ulazi Aleksa Latković.
69'
Izmjena! Izlazi Jan Doležal, ulazi Fran Topić.
77'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Luka Hujber.
78'
GOL! Istra 1961 - Rudeš 2:1
Mrežu je zatresao Ante Erceg. Asistent je Advan Kadušić.
78' Istra vodi 2:1! Krasna lopta Kadušića u prostor za Ercega koji bježi lakoćom Pavloviću i onda posve iskosa zabija za 2:1.
84'
Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Roko Brajković.
84'
Izmjena! Izlazi Eros Grezda, ulazi Vinko Petković.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Antonio Maurić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Matej Marković.
90'+5' Kraj u Puli, Istra odnosi pobjedu 2:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!