Vanja Pelko
79'
Ivan Božić
Susret počinje u 12:30 sati.
1' Krenula je utakmica.
2' Odmah ozbiljna šansa za Dubravu. Glavom je pucao Juranović, a Marijanović odlično obranio.
6' Kesse je pao u kaznenom prostoru, sudac je odmahnuo rukom.
10' Roos je ubacio s desne strane, a umalo je loptu u vlastitu mrežu skrenuo Ikenna.
24' Vukovarci češće dolaze pred protivnički gol, ali udarci uglavnom završavaju u bloku.
29'
GOL! Dubrava - Vukovar '91 0:1
Mrežu je zatresao Tomislav Baltić. Asistent je Dario Rugašević.
29'

Odličan ubačaj iz slobodnog udarca Rugaševića koji je proigrao Baltića, a njegov suigrač s pet metara šalje loptu u mrežu!

45'

Dobra prilika za Dubravu! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca Palić je prebacio za Kessea čiji je udarac obranio domaći vratar. Na koncu je ipak dosuđeno zaleđe.

Kraj prvog poluvremena.

46'
Izmjena! Izlazi Dino Tomas, ulazi Noa Vugrinec.
46'
Izmjena! Izlazi Patrick Junior Osei Kesse, ulazi Luka Posinković.
46'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Jan Raužan.
46' Odmah tri promjene Dubrave na početku nastavka.
50' Odlična šansa za goste, ali Knöll je poslao loptu jako blizu vratnice.
52'

Ogromna šansa za Dubravu! Prvo je ubačaj Palića završio na okviru gola, lopta se odbila do Kekeza koji je uputio udarac sa šest metara, ali nije uspio poravnati rezultat. Prvi pokušaj završio je u bloku, a drugi na stativi!

53'
Žuti karton dobio je Kristijan Čabrajić.
55'
Izmjena! Izlazi Kristijan Čabrajić, ulazi Matija Kolarić.
55'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann.
60' Odličan pokušaj Vugrineca iz voleja, brani Marijanović.
69'
GOL! Dubrava - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Dragan Juranović. Asistent je Robert Janjiš.
69'

Možemo reći zasluženo izjednačenje Dubrave! Ubacio je Robert Janjiš, a loptu glavom u mrežu skrenuo Juranović.

72'
Izmjena! Izlazi Tomislav Baltić, ulazi Ivan Radošević.
72'
Izmjena! Izlazi Jakov Biljan, ulazi Mateo Andačić.
76' Sjajan udarac Rugaševića, još bolja obrana Šarkanja!
79'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Vanja Pelko.
81' Udarac Raužana, bez problema hvata Marijanović.
85' Juranoviću je pobjegla lopta u izglednoj situaciji.
86'
Žuti karton dobio je Matija Kolarić.
89'
Žuti karton dobio je Ivan Radošević.
90' Udarac Juranovića iz slobodnog udarca završava na gredi!
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
GOL! Dubrava - Vukovar '91 1:2
Mrežu je zatresao Vanja Pelko.
90'+1'

Vukovar ipak dolazi do vodstva! Ponovno Vanja Pelko na pravom mjestu u pravo vrijeme, prvi udarac obranio je domaći vratar, nakon toga stoper domaće ekipe nije uspio izbiti, a igrač Vukovara iz blizine je skrenuo u mrežu!

90'+3'
Izmjena! Izlazi Josip Palić, ulazi Sirong Li.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Dario Sivonjić.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!