SuperSport Hrvatski kup, Četvrtfinale, 28.02.2024, 14:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
4' Nakon odličnog pokušaja Rudeša preko Latkovića, odmah na drugoj strani pokušava i Marić u bliži kut, no Marković brani.
12' Još jedan pokušaj Marića, ali brani vratar Rudeša.
22' Čvrsto se postavio Rudeš, Rijeka ne dolazi do previše šansi.
27' Nešto bolji period igre Rudeša koji je s loptom češće na suparničkoj polovici.
42' Dobar je ritam na ŠC Rudeš, ali smo ostali uskraćeni prilika na obje strane.
44' Sudar glavama Veige i Šehića, igra je nakratko prekinuta.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Banda, ulazi Dejan Petrovič.
46'
Izmjena! Izlazi Alen Grgić, ulazi Marko Pjaca.
46' Krenuo je nastavak.
47' Sjajna šansa Rijeke! Udarac Ivanovića odbio je Marković u gredu, na povratnoj je bio Petrovič, ali ponovno je vratar Rudeša bio na mjestu.
54'
Žuti karton dobio je Aleksa Latković.
56' Sjajan udarac Fruka, ali još bolja obrana Markovića!
60'
Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Fran Topić.
60'
Izmjena! Izlazi Eros Grezda, ulazi Jan Doležal.
64'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Bruno Bogojević.
66' I Rudeš je sada zaprijetio, Pasariček je natrčao na odbijanac i opalio s 20 metara, nije to bilo daleko od gola.
68'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Vinko Petković.
73'
Žuti karton dobio je Edin Šehić.
74'
Izmjena! Izlazi Mirko Marić, ulazi Jorge Obregon.
79'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Niko Galešić.
79' Lopta nije htjela u mrežu iz puno izglednijih situacija, ali Rijeku nije briga! Čudesam pogodak Galešića, opalio je iz slobodnoig udarca s više od 25 metara i iznad Markovića lopta se od grede odbija u mrežu!
84'
Izmjena! Izlazi Karlo Špeljak, ulazi Roko Brajković.
84'
Izmjena! Izlazi Edin Šehić, ulazi Aboubacar Camara.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Rijeka je u polufinalu SuperSport Hrvatskog kupa.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!