SuperSport Hrvatski kup, Četvrtfinale, 28.02.2024, 18:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Zdenko Lovrić (Đakovo), Kristijan Novosel (Gat), Kruno Šarić (Županja)
Luka Vrbančić 83'
4:0(2:0) Gorica
Gorica
Susret počinje u 18:00 sati.
 Dinamo i Gorica dat će posljednjeg sudionika polufinala SuperSport Hrvatskog kupa. Sergej Jakirović u većoj i Dinko Jeličić u manjoj mjeri promiješali su postave u odnosu na posljednje utakmice.
1' Počeo je susret.
9'
GOL! Dinamo - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Gabriel Vidović. Asistent je Petar Sučić.
9' Dinamo je iz prve prave prilike stigao do vodstva! Sučić je izvrsno ubacio loptu u prostor za Gabriela Vidovića koji rutinski zabija za 1:0!
10' Velika prilika za Dinamo! Loše dodavanje unazad prema Radoševiću, loptu je presjekao Kulenović i odmah pronašao Brodića koji promašuje prazna vrata!
20' Dinamo je i dalje bolji protivnik, opasniji, ali bila je jedna situacija u 16 metara Dinama kada je pao Mitrović, ali Zdenko Lovrić pokazao je da se igra nastavi.
26'
GOL! Dinamo - Gorica 2:0
Mrežu je zatresao Fran Brodić.
26' 2:0 za Dinamo! Halilović je pronašao u kaznenom prostoru Vidovića koji je pucao u blok, lopta se odbila na rub kaznenog prostora gdje je bio Brodić koji je opalio iz prve i snažno zatresao mrežu!
31' Velika prilika za Goricu! Jurić je lakoćom dobio dvoboj protiv Bernauera i došao sam pred Zagorca, ali puca pokraj gola!
43' Nova prilika za Modre, kontra tri na dva, vukao je loptu Kulenović pa proigrao na desnoj strani Špikića koji iskosa puca neprecizno.
44' Sada prijeti i Vidović, opalio je s 18 metara prema donjem kutu, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
45' Kraj prvog dijela, Dinamo na odmor odnosi prednost 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matej Jurić, ulazi Tim Matavž.
46'
Izmjena! Izlazi Alexander Munksgaard Nielsen, ulazi Đuro Giulio Đekić.
46'
Izmjena! Izlazi Sven Blummel, ulazi Gabriel Rukavina.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
Žuti karton dobio je Gabriel Rukavina.
49' Nezgodno gaženje Rukavine i žuti karton, pitanje je hoće li Piere-Gabriel moći nastaviti.
51' Dobar ubačaj Sučića iz slobodnog udarca, u skoku je bio Brodić koji glavom puca pokraj gola.
55' Kazneni udarac za Dinamo, prekršaj Đekića na Vidoviću.
56'
GOL! 3:0! Najstrožu kaznu realizirao je Sandro Kulenović.
56' Odlično izveden kazneni udarac Kulenovića, Radošević nije imao šanse.
59'
Izmjena! Izlazi Filip Mrzljak, ulazi Luka Kapulica.
59'
Izmjena! Izlazi Mario Maloča, ulazi Mario Matković.
60' Greda! Odlično je na povratnu loptu dotrčao Leš, snažno opalio s 13-14 metara i pogodio gredu!
61' Odmah velika prilika i na drugoj strani, Pierre-Gabriel je odlično ubacio s desne strane, a Brodić glavom s peterca pucao pokraj vratnice.
64'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Arijan Ademi.
66' Još jedna prilika za Goricu, Rukavina je dao odličnu loptu u prostor za Soldu koji dolazi sam pred vratara, ali Zagorac odlično brani.
71'
Izmjena! Izlazi Fran Brodić, ulazi Luka Vrbančić.
71'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
78' Slobodni udarac za Goricu na 18 metara, preko gola puca Pršir.
79'
Izmjena! Izlazi Mauro Perković, ulazi Ivan Cvetko.
79'
Izmjena! Izlazi Maxime Bernauer, ulazi Boško Šutalo.
83'
GOL! Dinamo - Gorica 4:0
Mrežu je zatresao Luka Vrbančić. Asistent je Sandro Kulenović.
83' Dinamo podiže na 4:0 krasnom akcijom. Kaneko je došao do lopte na polovici Gorice, proigrao Kulenovića koji odlično vidi dolazak Vrbančića iz drugog plana, ostavlja mu loptu, a mladi veznjak Dinama lijepčo pogađa u gornji kut.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+2' Kraj na Maksimiru, Dinamo lakoćom do pobjede.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!