Mario Rac
Susret počinje u 12:50 sati.
Aktivni Simčić zaprijetio je još jednom, ovaj put je ušao uz 16 i pucaoi iskosa, ali Žiger se dobro baca i brani.
1' Počeo je susret.
3' Odlična obrana Mohorovića! Braun je pucao, ali vratar domaćina odličnom reakcijom došao je do obrane.
5' Velika pogreška Žigera koju odmah ispravlja, dodao je na rubu 16 metara loptu Faalu koji odmah puca, ali Žiger brani.
13' Još jedan dobar pokušaj domaćina, lopta je došla na rub kaznenog prostora do Valjana koji puca prema donjem kutu, ali malo neprecizno.
15'
Žuti karton dobio je Andro Švrljuga.
22'
GOL! Orijent - Sesvete 1:0
Mrežu je zatresao Baboucarr Faal.
22' Orijent vodi 1:0! Švrljuga je prošao desnom stranom i ubacio u sredinu, Bubnjar nije dobro zahvatio loptu, ali ona dolazi do Faala koji iz blizine zabija.
40' Dobar ulazak u utakmicu pa onda i pogodak Orijenta, ali nakon toga nismo vidjeli konkretnu prijetnju na bilo kojoj strani.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Za kraj prvog dijela još jedan pokušaj domaćina, ali Simčić je pucao pokraj gola.
46'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Fran Čuljak.
46'
Izmjena! Izlazi Nino Vukasović, ulazi David Kovačić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Odlična obrana Mohorovića još jednom! Ovaj put pokušao je Ivor Ljubanović, ali domaći vratar sjajno je reagirao.
53' Ljubanović je poslao loptu u mrežu, ali pogodak opravdano nije priznat zbog zaleđa.
56' Faal je bio u sjajnoj poziciji, na desetak metara po sredini gola, primio je loptu, namjestio se, ali Žiger je fantastično obranio!
58'
Žuti karton dobio je Andrija Bubnjar.
69' Pad Simčića u kaznenom prostoru, domaćin je tražio kazneni udarac, ali sudac pokazuje da se igra dalje.
71'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Karlo Perić.
72' Novi napadač u postavi Sesveta, Karlo Perić, pokušao je iskosa, ali pucao je pokraj gola.
73'
Izmjena! Izlazi Andrija Bubnjar, ulazi Niko Gajzler.
75' Sijevnulo je pokraj gola, Simčić je dobro opalio izvana.
78'
Žuti karton dobio je David Kovačić.
87'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Filip Dujmović.
87'
Izmjena! Izlazi Baboucarr Faal, ulazi Ricardo Bagadur.
87'
Izmjena! Izlazi Matej Mamić, ulazi Vlado Čamber.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Dominik Simčić, ulazi Antonio Galešić.
90'+4' Kraj, Orijent odnosi pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!