Konferencijska liga, nokaut faza, Osmina finala - prve utakmice, 07.03.2024, 21:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Aijar Agajev, Zejnal Zejnalov, Akif Amirali (Azerbajdžan)
Kiril Despodov
61'
22
Stefan Schwab
69'
10
Thomas Murg
69'
95
Stefanos Tzimas
83'
Razvan Lucescu
Susret počinje u 21:00 sati.
 Dinamo kreće u bitku za četvrtfinale Konferencijske lige. U prvom susretu u Zagrebu protiv PAOK-a traži što bolji rezultat za miran odlazak na uzvrat.
1' Počeo je susret.
4' Krasna prilika za Dinamo! Hoxha je dobio odličnu loptu u prostor, ušao u 16 metara i imao čistu situaciju malo iskosa, ali kod udarca se okliznuo i lopta ide daleko od gola.
9' Dinamova obrana ponudila je nekoliko poklona PAOK-u, ali srećom to nije iskorišteno, lopta je završila u korneru.
15' Ravnopravnih 15 minuta na Maksimiru, momčadi se izmjenjuju u napadu, susret kakav se i najavljivao.
24' Dobar dolazak Dinama pred 16 metara gostiju, odgađali su udarac Hoxha, Baturina i Petković, ali ne i Sučić koji je opalio s 20 metara malo preko gola.
27' Ubačaj u kazneni prostor Dinama, Živković je probao glavom, ali pucao je pokraj vratnice.
36' Konkretna prijetnja Dinama! Odlično je pucao sa 16 metara Baturina, Kotarski je uspio obraniti.
37'
GOL! Dinamo - PAOK 1:0
Mrežu je zatresao Bruno Petković.
37' Dinamo vodi 1:0!!! Loša reakcija i vrlo mekano dodavanje, Petković ga je presjekao na nekih 25 metara, sjurio se u kazneni prostor, prvi njegov pokušaj Kotarski brani, ali lopta se vraća Petkoviću nakon čega ipak zabija!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Gabriel Vidović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Gabriel Vidović.
55' U početku drugog dijela imali su i Dinmamo i PAOK po jedan opasan dolazak u 16 metara protivnika, ali nije bilo onog završnog pokušaja, barem ne na vrijeme.
60' Ovo je moglo biti opasno, Mišić je oduzeo loptu na 25 metara, pronašao Špikića koji puca loše s ruba 16 metara. Šteta, imao je otvorenog Petkovića u boljoj poziciji.
61'
Izmjena! Izlazi Brandon, ulazi Kiril Despodov.
62'
Žuti karton dobio je Magomed Ozdoev.
67' Ubacio je Sučić, glavom je pokušao Špikić, ali preslabo za Kotarskog.
69'
Izmjena! Izlazi Magomed Ozdoev, ulazi Stefan Schwab.
69'
Izmjena! Izlazi Ioannis Konstantelias, ulazi Thomas Murg.
71'
GOL! Dinamo - PAOK 2:0
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Martin Baturina.
71' Dinamo vodi 2:0!!!! Krasna akcija i realizacija, Baturina je povukao napad i krasno gurnuo u prostor za Petkovića koji rutinski zabija za povećanje vodstva!
72'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
75' Dobar pokušaj izvana Vidovića, Kotarski brani uz probleme.
76'
Žuti karton dobio je Thomas Murg.
83'
Izmjena! Izlazi Andrija Živković, ulazi Stefanos Tzimas.
84' Prva prava prilika za PAOK, Murg je pucao s 14 metara, gađao gornji kut, ali nije bio precizan.
86'
Žuti karton dobio je Petar Sučić.
89'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Sandro Kulenović.
90' Još četiri minute.
90'+1'
Žuti karton dobio je Kiril Despodov.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Tibor Halilović.
90'+5' Kraj, Dinamo slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!