Ivan Verhas
81'
Ivan Karaula
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
9' Prvi pokušaj na susretu imali su domaćini, Topić je pucao s 12-13 metara, ali u vratara Kovačevića.
15'
Žuti karton dobio je Dominik Braun.
19'
GOL! Sesvete - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Oliver Petrak.
19' Krasan gol Olivera Petraka koji je natrčao na odbijenu loptu i s više od 20 metara punom snagom neobranjivo pogodio poluvisoko u kut!
22' Cibalia uzvraća, nakon ubačaja s lijeve strane, glavom je pucao Bajić, ali lopta ide pokraj gola.
24'
Žuti karton dobio je Hrvoje Crnčec.
29' Cibalia je imala svoju najbolju priliku u dosadašnjem dijelu susreta, Išasegi je dobio odličnu loptu u prostor, gađao je suprotni kut, ali sjajno je obranio Žiger.
31' Jedini strijelac Oliver Petrak pokušao je još jednom izvana, ovaj put u donji kut, ali obranio je Kovačević.
35' Greda! Mateo Topić dobio je loptu na rubu 16 metara, bio je posve sam, odlično je pucao, ali pogodio je gredu!
38' Kovačević spašava! Ubačena lopta na drugu vratnicu, glavom je pucao Braun, a Kovačević uspio obraniti.
45' Duvnjak je probao izvana, ali nije bio precizan. Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Sesvećani vode 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
59'
GOL! Sesvete - Cibalia 2:0
Mrežu je zatresao Mirko Sušak.
59' Sesvećani vode 2:0! Sušak je primio loptu u 16 metara i dobro je opalio te pogodio za povećanje prednosti.
61'
Izmjena! Izlazi Tino Agić, ulazi Josip Pejić.
63'
Izmjena! Izlazi Fran Čuljak, ulazi Lovro Banovec.
63'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Ante Matić.
65'
Žuti karton dobio je Mate Zvonimir Lasić.
66'
GOL! Sesvete - Cibalia 3:0
Mrežu je zatresao Dominik Braun.
66' Sesvećani vode 3:0! Duvnjak je ubacio iz slobodnog udarca na drugu vratnicu gdje utrčava Braun glavom iz blizine pogađa.
69'
GOL! Sesvete - Cibalia 4:0
Mrežu je zatresao Lovro Banovec.
69' Vinkovčani su potopljeni, igrači koji su ušli s klupe kreirali su četvrti gol, Matič je pucao, Banovac je bio pred golom i iako nije dobro zahvatio loptu, ona je završila u mreži.
71'
Žuti karton dobio je Filip Markanović.
72'
Žuti karton dobio je Nino Vukasović.
73'
Izmjena! Izlazi Mate Zvonimir Lasić, ulazi Marin Kuzminski.
73'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Ivan Kukrika.
75'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Karlo Perić.
75'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Filip Dujmović.
75'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Marin Brigić.
81'
Izmjena! Izlazi Karlo Išasegi, ulazi Rene Šarić.
81'
Izmjena! Izlazi Filip Lišnić, ulazi Ivan Verhas.
90' Dvije mminute nadoknade.
90'+2' Kraj, Sesvećani slave 4:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!