SuperSport HNL, 26. kolo, 08.03.2024, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Toni Dadić (Zagreb), Luka Pušić (Zagreb), Vedran Đurak (Sveti Ivan Zelina)
Matej Vuk 83' (11m)
Istra 1961
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Sjajna prilika za Varaždin! Postonjski je još jednom potvrdio kako dobar slobodnjak ima, Majkić je uspio obranii, odbiti loptu do Šege koji ne koristi dobru situaciju.
16'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Dimitri Mitrovski. Asistent je Michele Šego.
16' Šego je bio s loptom na lijevoj strani i odlično je ubacio na peterac gdje se fantastično snašao Mitrovski koji se ubacio ispred čuvara i krasno skrenuo loptu u mrežu.
23' Dobra situacija za domaćina, Vukčević je ubacio, Šego je išao na loptu, ali i Makstorović koji ipak odbija u korner. Bolji Varaždin u početku.
29'
Žuti karton dobio je Luka Hujber.
31'
GOL! Varaždin - Istra 1961 2:0
Mrežu je zatresao Marko Dabro.
31' Varaždin odlazi do 2:0 i to zahvaljujući Marku Dabri kojeg nije htio gol otkako se vratio, a onda je sada vrlo lijepim udarcem izvana pogodio za 2:0!
37' Istra izgleda sve bolje, krenula je po smanjenje zaostatka.
41'
Žuti karton dobio je Dimitri Mitrovski.
43'
GOL! Varaždin - Istra 1961 2:1
Mrežu je zatresao Moris Valinčić. Asistent je Luka Hujber.
43' Istra zasluženo dolazi do smanjenja zaostatka, Hujber je ubacio ped vrata gdje iz drugog plana dolazi Valinčić i glavom pogađa za 2:1. Imao je Zelenika tu loptu na ruci, ali nije je uspio zadržati.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj zanimljivog prvog poluvremena, domaćin je većim dijelom bio bolji, ali Istra je u posljednjih 15 minuta pokazala da ima i ona ima aduta te je zasluženo smanjila zaostatak.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Hujber, ulazi Ville Koski.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Istra je nastavila u boljem ritmu pa je tako imala novu obru priliku preko strijelca Valinčića, pucao glavom iskosa, ali ovaj put u vanjski dio mreže.
63'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Domagoj Drožđek.
63'
Izmjena! Izlazi Karlo Lusavec, ulazi Mario Marina.
64'
Izmjena! Izlazi Salim Fago Lawal, ulazi Elias Zaian Filet.
64'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Petrusenko, ulazi Matej Vuk.
72' Problem za Šafarića, Belcar je ostao na travi i čini se da neće moći nastaviti.
74'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Jurica Poldrugač.
77'
Žuti karton dobio je Dario Marešić.
82' Kazneni udarac za Istru! Šego je igrao rukom kod ubačaja Koskija.
83'
GOL! 2:2! Najstrožu kaznu realizirao je Matej Vuk.
83' Vuk vara Zeleniku i pogađa za 2:2!
86'
Izmjena! Izlazi Ivan Ćalušić, ulazi Mateo Lisica.
90' Još četiri minute.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Niko Domjanić.
90'+3'
Žuti karton dobio je Jurica Poldrugač.
90'+4' Kraj u Varaždinu, 2:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!