Denis Krstanović
Susret počinje u 12:50 sati.

Žuti karton dobio je Marko Dobrijević.
 U prvom subotnjem susretu 21. kola SuperSport Prve NL Vukovar na svom stadionu dočekuje davljenika, momčad BSK-a iz Bijelog Brda.
1' Počeo je susret i već u prvoj minuti Vukovar je imao priliku za vodstvo, nakon ubačaja Tabinasa, Knöll nije zabio.
6' Dobra prilika i za goste, nakon kornera lopta je došla do Janga koji puca iz blizine, ali u blok.
11'
GOL! Vukovar '91 - BSK Bijelo Brdo 0:1
Mrežu je zatresao Jang Junior Sunday.
11' Vodi BSK 1:0! Pejić je dobio loptu u 16 metara i pucao, Mandić je odbio njegov pokušaj, lopta je došla na desetak metara do Janga koji puca i zabija!
18' Vratar Đilas legao je na travu i ukazuje mu se pomoć, možda će Denis Krstanović morati rano mijenjati vratara.
20' Ipak Đilas zasad nastavlja.
28'
GOL! Vukovar '91 - BSK Bijelo Brdo 1:1
Mrežu je zatresao Törles Knöll.
28' Vukovar poravnava na 1:1! Trujillo je odlično gurnuo loptu u prostor za Knölla koji se sjurio prema golu i onda mirno pogodio za 1:1!
32'
Žuti karton dobio je Lazar Vujanić.
33' Malo je nedostajalo za novi pogodak domaćina, odlično je izvana opalio Tadić, ali lopta pogađa gornji dio grede.
43' Nešto mirnije razdoblje, nakon što je Vukovar izjednačio, preuzeo je inicijativu, ali još nema promjene rezultata.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Lazar Vujanić, ulazi Josip Knežević.
46'
Izmjena! Izlazi Jang Junior Sunday, ulazi Stevan Nikolić.
46'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Matija Kolarić.
46'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Vanja Pelko.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56'
GOL! Vukovar '91 - BSK Bijelo Brdo 2:1
Mrežu je zatresao Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann.
56' Fantastičan pogodak Wehrmanna! Dobio je loptu na 20 metara, namjestio se i pogodio točno u 90 za preokret domaćina!
62'
Izmjena! Izlazi Dominik Solić, ulazi Luka Kljajić.
65'
Žuti karton dobio je Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
66'
Izmjena! Izlazi Jakov Biljan, ulazi Tomislav Baltić.
71'
GOL! Vukovar '91 - BSK Bijelo Brdo 2:2
Mrežu je zatresao Josip Knežević.
71' BSK poravnava! Odlična lopta u prostor za Kneževiča koji sjajno reagira i iz nezgodne pozicije šalje loptu u suprotni kut!
77'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Zinedin Mustedanagić.
81'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
82' Odličan udarac Pluma iz slobodnjaka s 18 metara, lopta ide malo pokraj gola.
83'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Ivan Baković.
88'
Izmjena! Izlazi Mateo Mendeš, ulazi Filip Hrs.
90'
GOL! Vukovar '91 - BSK Bijelo Brdo 3:2
Mrežu je zatresao Vanja Pelko.
90'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Plum, ulazi Dominik Pavlek.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Ubačena lopta u 16 metara dolazi do Pelka koji je bolje postavljen od čuvara i lakoćom zabija.
90'+5' Kraj, Vukovar odnosi sva tri boda.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!