Arevalo i Pavić lakoćom do osmine finala turnira u Indian Wellsu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.03.2024.

Marcelo Arevalo i Mate Pavić nisu imali problema na startu turnira u Indian Wellsu. Slavili su u dva seta protiv Nicolasa Jarryja i Maxa Purcella...

Marcelo Arevalo i Mate Pavić nisu dopustili iznenađenje u prvom kolu turnira u Indian Wellsu. Za samo 66 minuta eliminirali su Nicolasa Jarryja i Maxa Purcella.

Igraj na mečeve parova u Indian Wellsu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Arevalo i Pavić tako su prekinuli niz od tri poraza bez osvojenog seta, protivnici su prvi put igrali zajedno i bilo bi prilično iznenađenja da je salvadorsko-hrvatska kombinacija ovdje upisala poraz.

Prvi set pripao je Arevalu i Paviću s glatkih 6:1, vrlo brzo su otišli do 5:0, dopustili protivnicima jedan gem i onda dovršili posao.

U drugom setu Arevalo i Pavić napravili su odmah break da bi u sljedećem gemu spasili 15:40 i do kraja meča imali sve pod kontrolom.

U osmini finala igrat će protiv Kevina Krawietza i Tima Puetza ili Aleksandera Bublika i Adriana Mannarina.

Indian Wells, parovi prvo kolo:
Marcelo Arevalo/Mate Pavić (Salvador/Hrvatska) - Nicolas Jarry/Max Purcell (Čile/Australija) 6:1, 6:4