Supersport Prva NL, 21. kolo, 10.03.2024, 12:30 h, Zmijavci, ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Suci: Ante Čulina (Zagreb), Maja Petravić (Zagreb), Josip Bošnjak (Zagreb)
Antonio Prskalo
75'
17
Alexandre Klopp
86'
24
Marin Jonjić
90'+3'
20
Juraj Ljubić
90'+3'
Marijan Oršolić
20'
14
Ivijan Svržnjak
46'
19
Ivan Jajalo
77'
21
Ajdin Mujagić
83'
Igor Budiša
Susret počinje u 12:30 sati.
 U susretu 21. kola SuperSport Prve NL lider Zrinski gostuje u Zmijavcima kod Croatije. Gosti su u velikom naletu i žele nastaviti seriju pobjeda te zadržati prednost nad pratiteljima.
1' Počeo je susret na strahovito teškom terenu.
10' Vrlo teško je igrati po terenu koji je izrazito težak i prepun lokvi s vodom, sve što možete je preskakati igru.
17'
Žuti karton dobio je Gojko Gadže.
17' Ružan start, Unušić je teže ozlijeđen.
20'
Izmjena! Izlazi Bruno Unušić, ulazi Marijan Oršolić.
30' Još uvijek smo bez nekih konkretnijih prilika na obje strane.
35'
Žuti karton dobio je Luka Ćubel.
43' Otvarala se odlična situacija za Dogana. Pekaričć je povukao loptu i gurnuo je u prostor, ali Dogan nije uspio doći do nje, bio bi sam pred Gudeljom.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela kojeg je obilježila ozljeda Unušića, prilika nije bilo.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ivijan Svržnjak.
48' Ionako težak teren bit će još teži s obzirom da je počela padati i kiša.
51' Oštar ubačaj u kazneni prostor, vratar Stanić ju je odbio u korner, ali suci to nisu vidjeli i pokazuju da je lopta za Zrinski.
55' Najbolja prilika na susretu, lopta je došla do Svržnjaka koji je pucao, ali u blok.
59' Patrick Stanić pokušao je udarcem izvana, ali lopta je otišla malo preko gola.
71' Pokušaj Brkića izvana, dosta neugodno na mokrom terenu, lopta je odskočila pred Stanićem, ali uspio je nekako obraniti.
75'
Izmjena! Izlazi Marko Brkić, ulazi Antonio Prskalo.
77'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Ivan Jajalo.
78' Pokušao je Prskalo iskosa s lijeve strane, ali ravno u Stanića.
83'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Ajdin Mujagić.
85'
Žuti karton dobio je Ajdin Mujagić.
86'
Izmjena! Izlazi Amkadmi Ayoub Yousfi, ulazi Alexandre Klopp.
86' Bila je velika gužva u blatu pred golom Zrinskog, borili su se za loptu domaćini i gosti, u svemu tome Stanić je odnio loptu, ali čini se i zaradio ozljedu.
90' Najbolja prilika na susretu, pobjegao je Mujagić i došao pred Gudelja, a onda pucao ravno u njega.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Marijan Oršolić.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Mijo Šabić, ulazi Marin Jonjić.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Gojko Gadže, ulazi Juraj Ljubić.
90'+5' Kazneni udarac za Croatiju!
90'+5' Jajalo je srušio Kloppa i Čulina je pokazao na 11 metara!
90'+7' Brani Stanić! Prskalo je gađao u kut, ali Stanić je prsima obranio!
90'+8' Čulina pokazuje kraj, susret je završen 0:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!