Konferencijska liga, nokaut faza, Osmina finala - uzvrati, 14.03.2024, 18:45 h, Solun, Toumba
Suci: Harm Osmers, Robert Kempter, Dominik Schaal (Njemačka)
Kiril Despodov
67'
33
Mbwana Samatta
77'
19
Jonny
77'
10
Thomas Murg
77'
27
Magomed Ozdoev
82'

Susret počinje u 18:45 sati.
 Dinamo u Solunu traži mjesto u četvrtfinalu Konferencijske lige. Modri su na ovo gostovanje donijeli dva gola prednosti, ali se ne zavaravaju da će imati lagan posao.
1' Počeo je susret u Solunu.
5' PAOK očekivano radi pritisak čim Dinamovi igrači dođu do lopte, ali zasad domaćin nije uspio zaprijetiti Nevistiću.
7' Moglo je biti opasno, ubačena lopta za Brandona na sedam metara, Bernauer mu je bio na leđima i Brandon ne prima dobro loptu, pada, traži kazneni udarac, ali njemački sudac odmahuje rukom.
14'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
15' Velika obrana Nevistića! Ubačena lopta iz slobodnog udarca, Živković je pucao glavom, a Nevistić s gol linije spašava!
17' Hoxha je pobjegao i ušao u 16 metara, Kedziora je bio uz njega, Hoxha pada, nije bio dovoljno čvrst i lopta odlazi u gol aut.
19' Još jednom opasno prijeti Živković, sjajno se oslobodio čuvara i izborio za udarac, srećom iz dobre pozicije puca preko gola.
23' Ponovno PAOK prijeti, ubačena loptza na drugu vratnicu, iz drugog plana dolazi Koulierakis koji puca glavom, ali pokraj vratnice.
27'
GOL! PAOK - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Abdul Rahman Baba.
27' PAOK vodi 1:0. Nakon ubačaja iz kornera, lopta je prebačena na drugu vratnicu gdje nitko nije ispratio Babu koji ostaje sam i glavom lakoćom zabija za vodstvo.
33'
GOL! PAOK - Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Konstantinos Koulierakis.
33' Puno sreće za PAOK kod drugog pogotka. Koulierakis je pucao izvana, lopta je pogodila u leđa Sučića, promijenila smjer i završila u mreži.
42'
GOL! PAOK - Dinamo 3:0
Mrežu je zatresao Brandon.
42' Još jedna amaterska pogreška Dinamove obrane, kao kod prvog gola. Potpuno sam na drugoj vratnici ostao je Brandon, još jednom ga nitko nije pokrio i PAOK vodi 3:0.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj vrlo lošeg poluvremena za Dinamo. Nije PAOK toliko dobar koliko je Dinamo danas loš.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
GOL! PAOK - Dinamo 3:1
Mrežu je zatresao Arber Hoxha.
49' Dinamo je odmah na početku drugog gola smanjio na 3:1 i vratio se u igru! Prvi pogodak Hoxhe u Dinamovom dresu, lopta mu se sretno odbila, on je opalio iskosa s 13-14 metara i pogodio u suprotni kut!
53' Kakva šansa za Špikića! Odlično je prevario čuvara i ušao u 16 metara, pred njim je bio samo Kotarski i Špikić ga pogađa u nogu.
59'
Žuti karton dobio je Konstantinos Koulierakis.
60' Dobar pokušaj izvana za Baturinu, lopta je malo dirala Koulirakisa i otišla u korner. Izgledalo je svejedno opasno.
64' Još jedna velika prilika za Dinamo, Kotarski izvrsno brani! Baturina je vukao kontru i pronašao Sučića koji je sjajno gađao, ali Kotarski vrhovima prstiju odbija u korner.
67'
Izmjena! Izlazi Taison, ulazi Kiril Despodov.
73'
GOL! PAOK - Dinamo 4:1
73' 4:1 vodi PAOK, Dinamova obrana danas poklanja na sve strane. Nova užasna reakcija, ubačaj iz kornera, Bernauer, pokušava petom izbiti loptu na prvoj vratnici, Theophileu igrač bježi na pet metara i Koulierakis lako zabija. Tri diletantska i amaterska gola danas je Dinamo primio.
74'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
77'
Izmjena! Izlazi Brandon, ulazi Mbwana Samatta.
77'
Izmjena! Izlazi Vieirinha, ulazi Jonny.
77'
Izmjena! Izlazi Konstantinos Koulierakis, ulazi Thomas Murg.
80'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Sandro Kulenović.
80'
Izmjena! Izlazi Mauro Perković, ulazi Takuya Ogiwara.
80'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Gabriel Vidović.
81' Kotarski je odbio loptu dosta lopše pogodio je Kulenovića od kojeg se lopta odbija u mrežu, ali od Kulenovićeve ruke, tako da ništa od pogotka.
82'
Izmjena! Izlazi Stefan Schwab, ulazi Magomed Ozdoev.
83' Puno sreće za Dinamo, Murg je dobio povratnu loptu i bio sam na 8-9 metara, ali pucao je preko gola.
85' Opalio je Mišić dosta dobro s 20 metara, ali Kotarski je uspio odbiti loptu.
87' Kazneni udarac za PAOK. Despodov je jurio u kontru, Mišić je bio uz njega, uklizao, promašio loptu i srušio Despodova.
88'
GOL! 5:1! Najstrožu kaznu realizirao je Andrija Živković.
88' Živković vara Nevistića i zabija za 5:1.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Takuya Ogiwara.
90'+6' Kraj, PAOK prolazi dalje.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!