90'+1'

Marino Biliškov
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Počeo je susret.
5' Prvih pet minuta je iza nas, ali još uvijek bez konkretnih prilika iako su i jedni i drugi bili već u kaznenom prostoru protivnika.
7' Udarac više za statistiku, Išasegi je pucao izvana s dobrih 25 metara, ali dosta loše, lopta je skakutala i odskakutala pokraj vratnice.
9' Ovo je već bilo zanimljivije, Bosak je opalio s 20 metara, lopta je išla u vratara, nije bio najsigurniji, ali je uhvatio loptu.
15' Pucao je Šaranić, ali nije bio najprecizniji. Nešto bolji početak utakmice od strane Dugopolja.
18' Crnčec je nešto bolje zahvatio loptu, nego zadnji put. Međutim, svejedno je otišlo u vanjski dio mreže.
29' Dobro je prošao Išasegi po lijevoj strani, ali nije uspio pronaći suigrača u kaznenom prostoru.
36' Za sada smo bez onih pravih, konkretnih prilika na obje strane.
42' Dobra kombinacija Dugopolja, lopta je stigla do Tokića na deset metara, no udarac je otišao malo kraj stative.
43' Ubačaj Rubića iz kornera, bila je dobra situacija za Cibaliju, no udarac glavom nije bio najbolji. Lukić je lako uhvatio.
43'
GOL! Cibalia - Dugopolje 1:0
Mrežu je zatresao Jurica Bajić. Asistent je Petar Rubić.
43'

Dugo ništa nismo vidjeli, a onda se rasplamsalo. Rubić je prošao po lijevoj strani i ostavio loptu na pet metara za Bajića koji krasnim udarcem iskosa pogađa suprotni kut.

45'
Žuti karton dobio je David Bosak.
45'
Žuti karton dobio je Dražen Bagarić.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Verhas, ulazi Ivan Lozić.
46' Kreće nastavak.
51'
Žuti karton dobio je Marin Kuzminski.
51'
Žuti karton dobio je Ivan Katić.
52' Traže gosti penal, ali sudac je odmahnuo rukama.
53' Udarac Išasegija odlazi metar od gola.
54' Šaranić je u dobroj situaciji, odličan udarac, no išlo je ipak ravno u vratara Cibalije.
58'
Izmjena! Izlazi Borna Graonić, ulazi Ivica Vidović.
60' Udarac Burčula glavom, no hvata to Kovačević.
61' Sada pokušaj Katića, ali otišlo je kraj stative.
71' Šaranić je pucao iz slobodnog udarca, obranio je Kovačević.
81' Dugopolje i dalje napada, ali nema promjene rezultata. Gosti definitivno igraju bolje u nastavku.
82' Veliku šansu za rješavanje pitanja pobjednika propustila je Cibalia.
83'
Žuti karton dobio je Lukas Buić.
85'
Žuti karton dobio je Jurica Bajić.
86'
Izmjena! Izlazi Karlo Miljanić, ulazi Tino Agić.
87'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Josip Pejić.
88' Suđeno je igranje rukom, penal za Dugopolje!
88'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Špiro Peričić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Karlo Išasegi, ulazi Filip Jazvić.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Ivan Šaranić, ulazi Stipe Vladušić.
90'+2'
GOL! Cibalia - Dugopolje 2:1
Mrežu je zatresao Ivan Lozić. Asistent je Marin Kuzminski.
90'+2'

Sjajno, zaista sjajno! Umjesto kontre Dugopolja, odlična situacija za Cibaliju. Loptu je u prostor dobio Ivan Lozić koji je sjajnim udarcem najbolje reagirao na proigravanje Marina Kuzminskog.

90'+3' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!