Dino Tomas
87'

Krešimir Sunara
Susret počinje u 12:50 sati.
 Pobjednički niz Zrinskog zaustavljen je u prošlom kolu u Zmijavcima gdje je u teškim uvjetima susret okončan bez pogodaka. Novu priliku za pobjedu igrali Zrinskog imaju u 22. kolu SuperSport Prve NL u kojem na Gradskom vrtu dočekuju Dubravu.
1' Počeo je susret.
10' Još nema konkretnijih prilika, Dubrava dosta obrambeno orijentirana, ali domaćin još nije opasno zaprijetio.
21' Kazneni udarac za Dubravu! Oršolić je srušio u 16 metara Juranovića.
21'
Žuti karton dobio je Marijan Oršolić.
22'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Dragan Juranović.
22' Juranović je vrlo precizan, Stanić je pogodio stranu, ali nije dohvatio loptu.
27'
Žuti karton dobio je Luka Kekez.
29' Još jedan pokušaj Juranovića, pucao je s nekih 17-18 metara, ali pokraj gola, ne baš preblizu.
37' Probao je Janjiš iz velike udaljenosti iznenaditi Stanića, ali vratar Zrinskog sjajno brani.
38' Stranput izbija s gol linije! Nakon kornera Ljubanović je skrenuo loptu prema mreži, a Stranput je ostao uz vratnicu i odbio je s gol linije.
45' Još jedna odlična obrana Stanića, Juranović je dobro pucao, nakon odbijene lopte pokušao se do nje domoći Posinković, pritom je napravio prekršaj i naknadni pogodak nije priznat.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Marijan Oršolić, ulazi Ajdin Mujagić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Stranput, ulazi Ivijan Svržnjak.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ivan Jajalo.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prva prava prilika za domaćina, Dogan je pucao sa 7-8 metara, ali preslabo i Mustapić brani.
51'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Luka Vrbančić.
59' Odličan udarac izvana Posinkovića, ali Stanić još jednom atraktivno brani.
63' Gužva u 16 metara gostiju nakon ubačaja iz kornera, u konačnici je pucao Jelavić, ali preko gola.
69'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Gabriel Eskinja.
73'
Žuti karton dobio je Gabriel Eskinja.
73'
Žuti karton dobio je Toma Palić.
77'
Žuti karton dobio je Vedran Dalić.
81'
Izmjena! Izlazi Dario Sivonjić, ulazi Noa Vugrinec.
87'
Izmjena! Izlazi Toma Palić, ulazi Dino Tomas.
88' Bliži se kraj susreta, domaćin pokušava nekako doći do poravnanja, ali dosta stihijski izgledaju njegovi napadi.
89'
GOL! Zrinski - Dubrava 0:2
Mrežu je zatresao Luka Vrbančić.
89' Dubrava vodi 2:0! Juranović je ubacio s lijevbe strane, ostao je u sredini Vrbančić sam, prima loptu i s nekih desetak metara zabija za 0:2!
90' Šest minuta nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Ivijan Svržnjak.
90'+6' Kraj, pobjeda Dubrave 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!