SuperSport HNL, 27. kolo, 17.03.2024, 15:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 1.283
Suci: Ante Terzić, Goran Perica, Vice Vidović; 4. sudac: Marino Majstrović
0:0(0:0) Gorica
Gorica
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' U početnim minutama Istra ima inicijativu i imala je prvi pokušaj prema golu, ali bez posla za Banića, Leš je dobro blokirao pokušaj Fileta.
7' Prvi pokušaj bilježi i Goprica, Munksgaard je probao s 14-15 metara, ravno u Majkića koji uz probleme hvata.
10' Najopasnija situacija do sada, nakon kornera pucao je Majstorović, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
21' Istra ima više loptu u svom posjedu, ali nakon onih početnih nekoliko prijetnji, ništa se posebno nije dogodilo.
26'
Žuti karton dobio je Josip Mitrović.
32' Dosta skromno poluvrijeme u Puli, još nismo vidjeli veliku i konkretnu priliku, tek nekoliko pokušaja za razbijanje monotonije.
35' Pokušao je sada izvana Pršir, ali šalje loptu visoko preko gola.
37' Možda i najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta, Filet je dobio loptu u prostor, pucao iskosa, ali Banić nogom brani.
40' Atraktivan pokušaj Mrzljaka izvana, probao je iz prve s gotovo 30 metara, ali lopta ide preko gola.
45' Minute nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Ante Matej Jurić.
46'
Izmjena! Izlazi Mario Maloča, ulazi Krešimir Krizmanić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Prvi pokušaj u drugom poluvremenu i to vrlo solidna situacija, Devetak je opalio snažno s 12-13 metara iskosa, Banić je uspio rukama blokirati taj jaki udarac.
61'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Emmanuel Ekong.
66' Filet je najopasniji igrač Istre danas, najčešće je u nekim solidnim situacijama, ali isto tako Leš na drugoj strani ima popriličan broj dobriuh reakcija.
68'
Žuti karton dobio je Ante Matej Jurić.
69'
Izmjena! Izlazi Elias Zaian Filet, ulazi Darwin Matheus.
69'
Izmjena! Izlazi Moris Valinčić, ulazi Mateo Lisica.
71'
Izmjena! Izlazi Tim Matavž, ulazi Valentino Majstorović.
71'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Luka Kapulica.
79'
Žuti karton dobio je Filip Mrzljak.
81' Najbolja prilika na susretu, odbijena lopta došla je do Štigleca koji puca s nekih 12 metara prema donjem kutu, ali odlično je reagirao Majkić koji brani taj pokušaj.
88' Ubačena lopta iz kornera prema Majstoroviću koji je bio najviši u skoku, pucao je od trave, ali lopta se odbila preko gola.
90' Tri minute nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Mario Čuić, ulazi Hamza Jaganjac.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Mario Matković.
90'+4' Kraj na Drosini, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!