Mateo Monjac
80'

Slobodan Grubor
Susret počinje u 15:30 sati.
 Počinje treći krug natjecanja u SuperSport Prvoj NL. Otvaraju ga Sesvete i Orijent, momčadi koje su u različitoj formi i trenutno s različitim ambicijama.
1' Počeo je susret.
3'
GOL! Sesvete - Orijent 1:0
Mrežu je zatresao Mateo Topić.
3' Odličan početak Sesvećana, već u trećoj minuti Mateo Topić dpobio je loptu na 15 metara i preciznim udarcem pogodio za 1:0!
4'
GOL! Sesvete - Orijent 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Matej Mamić.
4' Već u sljedećem napadu poravnanje! Bubnjar je odlično prošao desnom stranom, poslao loptu u peterac, a Matej Mamić nije se dobro snašo i poslao je loptu u svoju mrežu!
15' Nakon burnog početka Sesvećani su bili nešto opasniji, ali mreža se nije ponovno tresla. Zanimljiva utakmica u Sesvetama.
22'
Žuti karton dobio je Toni Šušković.
23' Izgledalo je obećavajuće, gužva u 16 metara gostiju, lopta je išla prema Topiću, ali Tadejević je u posljednji trenutak izbio.
26'
Žuti karton dobio je Baboucarr Faal.
40' Odličan ulazak u utakmica pa onda dugo ništa. Doalsci do 16 metara na obje strane i onda uglavnom krive odluke.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Petrak se odlučio na udarac s nekih 20 metara,m ali nije bio precizan.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, da nije bilo onih ludih prvih pet minuta, bilo bi to vrlo loše i siromašno prvo poluvrijeme.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Dobra situacija za goste, pucao je Švrljuga, ali lopta ide preko gola.
53' Možda i najbolja prilika nakon početka susreta, Faal je pucao s ruba kaznenog prostora, gađao je gornji kut, ali nije pogodio.
54' Kazneni udarac za Orijent! Duvnjak ruši Gajzlera na rubu kaznenog prostora.
57'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Mario Tadejević.
57' Tadejević puca u sam kut, Žiger je bio na lopti, ali ona mu preko ruke ulazi u mrežu.
61'
Žuti karton dobio je Tomislav Duvnjak.
61'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Lovro Banovec.
61'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Karlo Perić.
61'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Ante Matić.
63'
Žuti karton dobio je Tin Kulenović.
63'
Žuti karton dobio je Karlo Valjan.
66' Sjajno igra Gajzler u nastavku susreta, sada je odlično gurnuo loptu u prostor za Faala koji puca iz dobre pozicije ipak neprecizno.
72'
GOL! Sesvete - Orijent 2:2
Mrežu je zatresao Fran Čuljak.
72' Sesvete se vraćaju na 2:2! Ubačena lopta u 16 metara, Perić ju je vratio u sredinu, pogodio Tadejevića od kojeg se ona odbija na drugu vratnicu gdje je sam Čuljak i lako zabija!
73'
Žuti karton dobio je Lovro Banovec.
74' Odlična obrana Mohorovića! Matić je pucao s ruba kaznenog prostora pod gredu, vratar Orijenta odbija u korner.
77'
Izmjena! Izlazi Fran Čuljak, ulazi Domagoj Regetaš.
80'
Izmjena! Izlazi Baboucarr Faal, ulazi Mateo Monjac.
85' Topić puca snažno, ali ne u okvir gola.
89'
Izmjena! Izlazi Nino Vukasović, ulazi David Kovačić.
90' Još četiri minute u Sesvetama.
90'+2' Fantastičan pokušaj Banovca, lopta na prsa i volej s ruba kaznenog prostora, a onda i atraktivna obrana Mohorovića.
90'+5' Kraj u Sesvetama, 2:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!