Sirong Li
84'

Petra Mandić
Susret počinje u 13:30 sati.

Pred nama je druga utakmica ove dvije momčadi u razmaku od tjedan dana. Dubrava je proteklog tjedna nanijela prvi poraz Zrinskom još od šestog kola, a danas će pokušati napraviti novo iznenađenje.

1' Kreće utakmica.
12'
GOL! Zrinski - Dubrava 1:0
Mrežu je zatresao Patrick Stanić.
12'

Iz prve šanse Zrinski dolazi do vodstva! Nakon ubačaja iz kornera sjajno iz voleja reagira Patrick Stanić i šalje loptu pod gredu.

14' Mato Stanić pogodio je slučajno Patricka Stanića nogom u glavu. Baš nezgodno, ali pridigla se "šestica" Zrinskog.
17' Velika šansa za Dubravu, odlično proigravanje Sivonjića za Jakovljevića, ali mladi igrač gostujuće momčadi poslao je loptu iznad grede.
23'
Žuti karton dobio je Luka Posinković.
32' Zrinski je bio u solidnoj situaciji, ali Jakovljević je u zadnjem trenutku očistio ispred Pekarića koji ne bi imao pretežak posao iz blizine.
37' Unušić je pokušao petom skrenuti loptu Pekarića, ali lako je uhvatio Mustapić.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
55' Centaršut Posinkovića, odličan udarac glavom Vugrineca, ali završila je na gredu!
56'
GOL! Zrinski - Dubrava 2:0
Mrežu je zatresao Amar Pekarić.
56'

Zrinski podebljava vodstvo! Udarac izvana Horvata obranio je Mustapić, ali na odbijancu je bio Pekarić koji lako iz blizine skreće loptu u mrežu.

62'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Ivijan Svržnjak.
68'
Izmjena! Izlazi Luka Posinković, ulazi Patrick Junior Osei Kesse.
68'
Izmjena! Izlazi Dario Sivonjić, ulazi Matija Tunjić.
76'
Žuti karton dobio je Robert Janjiš.
82'
Izmjena! Izlazi Miran Horvat, ulazi Domagoj Stranput.
82'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Ivan Jajalo.
83' Nema više posebnih opasnosti pred golom, Zrinski mirno privodi utakmicu kraju.
84'
Izmjena! Izlazi Noa Vugrinec, ulazi Jan Raužan.
84'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Sirong Li.
88'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Ajdin Mujagić.
88'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Domagoj Jelavić.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Zrinski odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!