Filip Jazvić
82'
Siniša Sesar
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
4' Velika prilika za Šibenik, Toševski je izašao pred protivničkog vratara, poslao je loptu prema golu, ali čiste braniči Cibalije ispred gol linije.
13' Očekivano Šibenik drži više loptu u svome posjedu i traži vodeći pogodak.
16' Pucao je sada Majić izvana, ali bez prevelike opasnosti za gol Cibalije.
21' Toševski je napravio veliki dio posla, prošao protivničkog igrača i pucao iskosa s 12-13 metara, no otišlo je kraj gola.
25' Trese se greda, Marijanović je lijepo opalio izvana!
31' Velika šansa za Šibenčane, ali lopta Božića koja je išla prema Toševskom odskočila je točno prije udarca i otišla u gol-aut.
36' Sada prilika Cibalije, prva na susretu. Solidno je pucao Bosak, ali otišlo je iznad gola.
37' Toševski u sjajnoj šansi, neometano je pucao s deset metara, ali zatresao je stativu!
42' Miljanić s jedne i Majić s druge strane uputili su udarce, ali nije bilo problema za vratare.
45' Pokušaj nakon kornera Miljanića, ali nije bio precizan. Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak.
51'
Žuti karton dobio je Ivan Kukrika.
54' Najbolji udarac Cibalije na susretu! Bosak je opalio izvana, ali Đaković brani!
62'
Žuti karton dobio je Roberto Punčec.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Ivan Delić.
63' Rubić iz velike daljine puca, ali nije bio najprecizniji.
63'
Izmjena! Izlazi Ivan Kukrika, ulazi Rene Šarić.
67' Pozo je pokušao zavrnuti u peterac, ali Kovačević je odbio u korner.
70'
Izmjena! Izlazi Ivan Lozić, ulazi Josip Pejić.
71'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Carlos Eduardo Torres Gongora.
71' Udarac Torresa glavom, ali on nije bio najprecizniji.
76'
Žuti karton dobio je Karlo Miljanić.
76' Kovačević brani pokušaj Torresa, jako dobra šansa za domaće!
81'
Izmjena! Izlazi Lukas Buić, ulazi Filip Lišnić.
82'
Izmjena! Izlazi Karlo Miljanić, ulazi Filip Jazvić.
83'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Josip Gačić.
83' Sjajna šansa za Cibaliju, izašao je sam pred vratara Jazvić, ali pucao je preko gola!
83'
Izmjena! Izlazi Stefan Perić, ulazi Bruno Brajković.
85'
GOL! Šibenik - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Josip Gačić. Asistent je David Toševski.
85'

Tek što je ušao u igru, Gačić je postigao pogodak! Nakon gužve poslije kornera najbolje se snašao i poslao loptu u mrežu.

90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Majić je opalio izvana, ali obranio je Kovačević.
90'+6' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!