Pavić i Arevalo u stilu Karlovića do pobjede u Miamiju

Petar Jenjić • nedjelja, 24.03.2024.

Mate Pavić prošao je u drugo kolo Mastersa u Miamiju, u paru s Marcelom Arevalom. U dva tie-breaka svladali su Harrija Heliovaaru i Johnaa Peersa...

Drugo kolo Mastersa u Miamiju izborio je Mate Pavić koji igra s Marcelom Arevalom iz Hondurasa. Nisu imali lagane protivnike na startu turnira, ali upisali su pobjedu i prošli u sljedeću fazu.

Igraj na Masters Miami na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na drugoj strani našli su se Harri Heliovaara i John Peers, a hrvatsko-honduraška kombinacija upisala je pobjedu u dva tie-breaka. Meč je trajao jedan sat i 40 minuta.

U prvom setu nismo vidjeli nijednu break loptu na obje strane pa smo gledali tie-break. Pavić i Arevalo napravili su mini break odmah na otvaranju za 1:0, a prednost sačuvali do kraja.

Hrvatsko-honduraška kombinacija povela je s 3:0 u drugom setu, ali njihovi protivnici uspjeli su se vratiti. U novom tie-breaku spasili su jednu set loptu, a zatim iskoristili prvu meč loptu.

U sljedećoj rundi igrat će protiv boljih iz dvoboja Granollers/Zeballos - Doumbia/Reboul.