Ana Konjuh i Tara Würth zaustavljene u osmini finala u Murskoj Soboti i Antalyji

Mihaela Bradovski • četvrtak, 28.03.2024.

Hrvatske tenisačice Ana Konjuh i Tara Würth nisu uspjele izboriti četvrtfinale. Konjuh je zaustavljena u Murskoj Soboti, a Würth u Antalyji...

Na Challengeru u Antalyji Tara Würth ipak nije uspjeli napraviti još jedan korak. Imala je težak posao, igrala je protiv četvrte nositeljice Irine Camelije Begu i upisala je poraz.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Meč je potajao sat i pol, prvi set bio je ravnopravan i Würth ga je izgubila u samoj završnici iako je povela s 5:3 i imala servis za set. Nakon tih 5:3 izgubila je čak sedam gemova zaredom i tu je Begu pšrelomila sve na svoju stranu.

Bio im je to prvi međusobni dvoboj i lijepo iskustvo za Wüirth koja je igrala protiv iskusne i vrlo kvalitetne igračice.

Ana Konjuh vraća se nakon dugačke pauze, u Murskoj Soboti upisala je jednu pobjedu, a u drugom kolu Čehinja Barbora Palicova ipak je bila bolja.

U prvim setu Konjuh je imala dvije set lopte, nije ih iskoristila i nakon izgubljenog prvog seta, sve je bilo u znaku Čehinje.