SuperSport HNL, 28. kolo, 29.03.2024, 18:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Fran Jović (Zagreb), Luka Pušić (Zagreb), Luka Pajić (Rijeka)
1' Počeo je susret.
6'
GOL! Slaven Belupo - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
6' Osijek vodi 1:0! Počelo je udarcem Nejašmića koji je uspio obraniti Sušak, odbijena lopta dolazi do Jugovića, ali Sušak i to brani, ali novi odbijanac nije uspio obraniti, Mierez je lakoćom iz blizine pogodio.
11'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
20' U posljednjim minutama domaćin je nešto poduzetniji, ali gosti se dobro brane.
21' Lumala je sada fino zaprijetio, dobro je primio loptu u 16 metara i pucao iz teške pozicije malo preko gola.
23' Sjajna prilika za Jurišića, Nejašmić ga je odlično pronašao dugačkom loptom u 16 metara, ali završnica mu nije bila dobra.
36'
Žuti karton dobio je Daniel Štefulj.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Abdu Lumala, ulazi Adrian Liber.
46'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Samuel Bakia Nongoh.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Prvi pokušaj u drugom poluvremenu za domaćina, nakon kornera lopta se odbila do Božića koji puca iz voleja, ali u blok.
58'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Anton Matković.
58'
Izmjena! Izlazi Enis Cokaj, ulazi Krešimir Vrbanac.
69'
Žuti karton dobio je Slavko Bralić.
70'
Žuti karton dobio je Ivan Borna Jelić Balta.
71' Lijepa kombinacija Slavena, Šuto je odlično spustio loptu za Štefulja koji je bio sam na 14-15 metara, pucao iz prve, ali neprecizno.
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Borna Jelić Balta, ulazi Adriano Jagušić.
77'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Domagoj Bukvić.
80' Osječani su u drugom poluvremenu bili poprilično suzdržani, ali mladi igrači koji su ušli, pokušavaju napraviti nešto više prema naprijed.
82'
Žuti karton dobio je Bujar Pllana.
83'
Izmjena! Izlazi Ante Šuto, ulazi Uroš Mrdaković.
85' Jovićeva kompenzacija, pokazao je na korner koji nije bio, a onda kod izvođenja dosudio faul u napadu koji nije bio.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Benedik Mioč, ulazi Tomaž Brdik.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Šime Gržan, ulazi Renan Guedes.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Petar Brlek.
90'+4'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
90'+6' Kraj u Koprivnici, Osijek slavi 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!