SuperSport HNL, 28. kolo, 30.03.2024, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Tihomir Pejin, Marjan Tomas, Kruno Šarić; 4. sudac: Antonio Škobić
Lindon Selahi 56'
Rijeka
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
3' Davor Mladina uručio je prvi put minutažu Cibanu i Magđinskom koji dosad nisu nastupali, ali i Rijeka ima određenih promjena u odnosu na ono što Sopić uglavnom šalje na teren.
9'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Marco Pašalić. Asistent je Toni Fruk.
9' Nije Rudeš dugo izdržao! Već u devetoj minuti Fruk i Pašalić su kombinirali, Pašalić je paralelno s rubom kaznenog prostora vukao loptu, tražio prostor za udarac i onda negdje sa sredine, sa 17 metara pogodio precizno u donji kut!
13' Malo je nedostajalo za novi pogodak, Hodža je u 16 metara pronašao Ivanovića koji se namješta na udarac na nekih desetak metara iskosa, ali puca pokraj gola.
20' Rijeka potpuno rutinski odrađuje posao, razlika u kvaliteti je očita.
22' Sve dobro odrađeno, Goda je dobro ubacio s lijeve strane, Ivanović dobro skočio i pucao glavom, ali lopta je išla ipak preblizu Cibana.
35' Dugo ništa pa onda skoro spektakularan gol! Pašalić je probao izravno iz kornera, ali Ciban je ipak bio oprezan i uspio je prebaciti preko grede.
39' Odlična prilika za Rijeku! Janković je napravio veći dio posla, ušao u 16 metara i dao povratnu za Selahija na 16 metara, on odmah puca, ali ravno u Cibana.
45' Nema nadoknade, kraj prvog dijela, Rijeka mirno održava razliku.
46'
Izmjena! Izlazi Rijad Mašala, ulazi Fran Topić.
46'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Karlo Špeljak.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
52'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Mirko Marić.
52'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Marko Pjaca.
54'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Mirko Marić.
54' Rijeka vodi 2:0! Pašalić je dobro puzcao izvana, lopta je pogodila vratnicu i odbila se do samog Marića koji lakoćom zabija za povećanje prednosti.
56'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:3
Mrežu je zatresao Lindon Selahi. Asistent je Matej Mitrović.
56' 3:0 vodi Rijeka! Nakon ubačaja iz kornera lopta je odbijena na rub kaznenog prostora gdje natrčava Selahi i svom snagom zakucava loptu u donji kut!
62'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Bruno Bogojević.
62'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Dejan Petrovič.
63'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Eros Grezda.
70'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Niko Galešić.
70' Sada je to već odrađivanje posla, kontrola utakmice, nema u posljednje vrijeme prilika, Rijeka privodi susret kraju.
72'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Marin Kuzmanić.
79'
Izmjena! Izlazi Lukas Magđinski, ulazi Aboubacar Camara.
81'
Žuti karton dobio je Aleksa Latković.
85' Ima Rudeš više loptu u nogama i više pokušava, Riječani su se u posljednjih desetak minuta opustili i čekaju kraj.
88' Pjaca je vukao napad po lijevoj strani pa proigrao Marića koji puca preko gola.
90' Minuta nadoknade.
90' Kakav promašaj Pašalića! Pucao je prvo Marić, Ciban je odbio, natrčao Pašalić i pucao predaleko od gola.
90'+1' Kraj u Kranjčevićevoj, 0:3!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!