Duje Ajduković glatko poražen na početku ATP turnira u Houstonu

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.04.2024.

Duje Ajduković nije uspio izboriti prolaz u drugo kolo ATP turnira u Houstonu. Protivnik mu je bio Brandon Nakashima koji je slavio u dva seta...

Hrvatski tenisač Duje Ajduković neće igrati u drugom kolu ATP turnira u Houstonu. Zaustavio ga je Brandon Nakashima koji je odnio pobjedu u dva seta.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakashima ima puno više iskustva s ATP Toura i u ovaj susret ušao je u statusu favorita te ga je i opravdao. Ajduković je krenuo nervozno, našao se u zaostatku i i nije se uspio vratiti u meč.

Prvi set pripao je Nakashimi sa 6:1, Ajduković je uzeo prvi gem u meču pa je nakon toga izgubio narednih sedam.

Nakon gubitka prvog seta sa 6:1, u drugom je Ajduković izgubio servis kod 1:1 te je do kraja seta bio bez šanse za povratak izgubljenog početnog udarca.

Ajduković je u cijelom meču imao samo dvije break lopte i nije ih iskoristio dok je Nakashima imao pet i tri iskoristio.