Tudoru poraz u prvom polufinalnom dvoboju, Juventus napravio korak prema finalu

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.04.2024.

Juventus je stigao do pobjede u prvom polufinalnom dvoboju Coppa Italije. Na svom stadionu slavio je protiv Lazija s 2:0...

Igor Tudor debitirao je za vikend na klupi Lazija pobjedom protiv Juventusa u prvenstvu, a sudbina (ili raspored) je htjela ga Juventus čeka i u drugoj utakmici na klupi Rimljana. Ovaj put u Coppa Italiji i to s manje uspjeha.

Igraj na utakmice Coppa Italije na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Juventus je u ovom polufinalnom susretu slavio s 2:0 i na uzvrat u Rim nosi prednost za koju će se Lazio morati itekako potruditi da je poništi.

Lazio je u Torinu izdržao 50 minuta, ali onda su stigla dva pogotka koja su ga stavila u probleme.

Juventus je do vodstva stigao u 50. minuti kada je Cambiaso fantastičnim dodavanjem kroz obranu pronašao Chiesu koji se sjurio do gola i poslao loptu u mrežu.

13 minuta kasnije na 2:0 povisio je Dušan Vlahović lijepim prizemnim udarcem u suprotni kut nakon dodavanja McKennieja.

Treći put Tudor će voditi Lazio protiv Juventusa 23. travnja kada je na rasporedu uzvratni dvoboj.