Lovro Zvonarek zabio u remiju druge momčadi Bayerna

Petar Jenjić • petak, 05.04.2024.

Mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek postigao je novi pogodak za drugu momčad Bayerna u susretu Regionallige Bayern. Na gostovanju kod Illertissena remizirali su 1:1...

Druga momčad Bayerna danas je gostovala kod Illertissena u sklopu 28. kola Regionallige Bayern. Dvoboj je završio remijem 1:1.

Igraj na utakmice hrvatskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bayern je poveo u 21. minuti susreta kada je poentirao Lovro Zvonarek. Mladi hrvatski reprezentativac tako je u 21. nastupu za drugu ekipu postigao osmi pogodak uz koji ima i šest asistencija.

U samom finišu utakmice domaćin je ipak došao do boda, a iz penala je zabio Franz Helmer. Igrala se 95. minuta.

Bio je to dvoboj susjednih ekipa na ljestvici. Bayern je trenutno peti s 44 boda iz 27 odigranih utakmica, dok njihov protivnik ima dva boda više, ali i odigrani susret više.