Mateo Smodlaka
81'
Mirko Labrović
Susret počinje u 14:50 sati.
 U prvom današnjem susretu 25. kola SuperSport Prve NL Jarun u Zaprešiću dočekuje momčad Dugopolja i traži sva tri boda. Gosti su u problemu, posljednju pobjedu ostvarili su još u studenom prošle godine upravo u Zaprešiću protiv Jaruna.
1' Susret je počeo.
8' Kazneni udarac za Dugopolje! Diyoke je srušio Rodića u 16 metara domaćina.
10'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Špiro Peričić.
10' Dugopolje vodi 1:0! Peričić je bio vrlo siguran pucao je visoko u kut, Sajko nije niti pogodio stranu.
18' Prvi pokušaj Jaruna, Diyoke je pucao izvana nakon što je loše očišćena lopta iz gostujućih 16 metara, no vratar Lukić bio je na mjestu i dobro obranio.
20' Dobra situacija za Pranjića koji je dobio loptu u 16 metara, gađa bliži kut, ali zatresao vanjski dio mreže.
26' Još jedan pokušaj Pranjića, ovaj put izvana, ali Lukić je još jednom na mjestu i brani taj udarac.
39' Jarun pokušava doći do poravnanja, ali nema dovoljno mirnoće kada dođe blizu 16 metara i ne dolazi tako lako do prilika.
43'
GOL! Jarun - Dugopolje 0:2
Mrežu je zatresao Bruno Zdunić.
43' 2:0 za Dugopolje! Zdunić je pobjegao po desnoj strani, ušao u 16 metara i posve iskosa se odlučio na udarac te pogodio. Lopta je ušla u bliži kut uz lošu reakciju vratara Sajka.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:2!
46'
Izmjena! Izlazi Emanuel Mađarić, ulazi Carlo Mateković.
46'
Izmjena! Izlazi Borna Bilobrk, ulazi Josip Tadić.
46'
Izmjena! Izlazi Aventis Aventisian, ulazi Karlo Abramović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Dosta opasan ubačaj Grdenića, malo mu je lopta otišla preko noge i Lukić je jedva obranio.
57' Rodić dolazi iz drugog plana, bio je pred Sajkom, ali nije dobro zahvatio loptu.
61'
Izmjena! Izlazi Stipe Tokić, ulazi Dražen Bagarić.
61'
Izmjena! Izlazi Špiro Peričić, ulazi Luka Bradarić.
70'
Izmjena! Izlazi Tomislav Turčin, ulazi Vito Matijević.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Šaranić, ulazi Stipe Vladušić.
78'
Izmjena! Izlazi Gerald Chibueze Diyoke, ulazi Niko Radujković.
79' Nedostaje Jarunu više kreacije prema naprijed, jako se osjeti neigranje Alghoula.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Rodić, ulazi Ivica Vidović.
81'
Izmjena! Izlazi Bruno Zdunić, ulazi Mateo Smodlaka.
82' Dobra situacija, Radujković je dobro ubacio s lijeve strane, Tadić je malo prekasno reagirao i udarac glavom zakačio je braniča i završio u korneru.
84' Opasan pokušaj Bagarića izvana, pucao je s ruba kaznenog prostora, lopta ide pokraj gola.
90'
GOL! Jarun - Dugopolje 1:2
Mrežu je zatresao Josip Tadić.
90' Lijepo pogodak Tadića, nakon gužve u 16 metara, udarcem preko glave na tragu škarica pogodio je za 1:2.