SuperSport HNL, 29. kolo, 06.04.2024, 16:50 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Duje Strukan (Split), Goran Perica (Šibenik), Vice Vidović (Split)
1:1(1:0) Gorica
Josip Mitrović 73'
Gorica
Susret počinje u 16:50 sati.
 Osijek je slavio kod Rudeša i Lokomotiva ima imperativ pobjede protiv Goreice u borbi za četvrto mjesto. Goričani su se probudili promjenom trenera i neće biti jednostavno domaćinu.
1' Počeo je susret.
10' Miran početak dvoboja što se tiče prilika, ali valja spomenuti kako je Lokomotiva imala već tri kornera.
15' Canjuga je ostao ležati u 16 metara nakon sudara s Lešom, ali nije bilo razloga za suditi kazneni udarac, smatra Strukan.
20' Napokon nešto što je mirisalo na opasnost, Fetai je ušao u 16 metara i pokušao snažnim udarcem, ali sjajno je blokiraop njegov pokušaj Maloča.
25' Najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta. Ubačena lopta u 16 metara, došla je na glavu Smakaja koji je sam, ali puca glavom preko gola.
29'
GOL! Lokomotiva - Gorica 1:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mateo Leš.
29' Lokomotiva vodi 1:0! Žilinski je vukao loptu i pucao s ruba kaznenog prostgora, Banić je odbio loptu i pogodio Leša koji je bio ispred njega, a od Leša lopta odlazi u mrežu!
40' Bliži se kraj prvog dijela, Lokomotiva i dalje drži prednost 1:0.
43'
Žuti karton dobio je Marin Šotiček.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Poluvrijeme, 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Marko Vranjković.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matej Jurić, ulazi Nikola Vujnović.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Valentino Majstorović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56'
Izmjena! Izlazi Feta Fetai, ulazi Fabijan Krivak.
59'
Izmjena! Izlazi Alexander Munksgaard Nielsen, ulazi Krešimir Krizmanić.
59'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Luka Kapulica.
60' U drugom dijelu zasad nižemo izmjene, ne i neke prilike.
60' Dobar ubačaj u 16 metara na glavu Vujnovića, njegov pokušaj ide malo pokraj vratnice.
63'
Žuti karton dobio je Andrej Lazarov.
64' Odlična prilika za Goricu! Krivak je izbio loptu, uzeo ju je Soldo, ubacio na drugu vratnicu za Vujnovića koji puca glavom, ali preblizu Čavlini.
73'
GOL! Lokomotiva - Gorica 1:1
Mrežu je zatresao Josip Mitrović.
73' Gorica je stigla do poravnanja! Josip Mitrović je vukao loptu po rubu kaznenog prostora i tražio prostor za udarac, kada ga je pronašao opalio je po golu, lopta pogađa Mersinaja i dovoljno skreće da prevari Čavlinu. 1:1!
75'
Žuti karton dobio je Mateo Leš.
86'
Žuti karton dobio je Valentino Majstorović.
87'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Valentino Majstorović.
87' Majstorović je ekspresno zaradio dva žuta kartona i mora napustiti igru!
90' Četiri minute nadoknade. Skoro je Maloča poslao loptu u svoju mrežu nakon ubačaja s lijeve strane.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Ivan Canjuga, ulazi Vladan Bubanja.
90'+3'
Žuti karton dobio je Marko Vranjković.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Mario Matković.
90'+5' Kraj u Kranjčevićevoj, 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!