SuperSport HNL, 29. kolo, 06.04.2024, 19:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Mateo Erceg (Pristeg), Hrvoje Radić (Split), Željko Bučar (Duga Resa)
0:1(0:0) Varaždin
Marko Dabro 52'
Varaždin
Susret počinje u 19:00 sati.
 U susretu 29. kola SuperSport HNL-a Slaven Belupo na svom travnjaku dočekuje Varaždin. Farmaceuti su u lošoj formi i traže pod hitno prekid serije poraza.
1' Počeo je susret.
9' Prvi konkretan pokušaj na susretu, iz okreta je pucao Štrkalj, Zelenika brani.
15' Mogla bi ovo biti nova loša vijest za Ferenčinu, Božiću se ukazuje pomoć.
17' Bit će s Božićem sve u redu, nastavit će s igrom.
19'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
22' Vrlo dobra akcija, Jelić Balta je ubacio s lijeve strane, Štrkalj lijepo skrenuo loptu prema mreži, ali Zelenika je odlično reagirao i obranio taj pokušaj.
29' Sjajna prilika za goste, odbijena lopta došla je do Postonjskog koji puca s nekih 13-14 metara, cilja u kut, lopta ipak ide malo pokraj vratnice.
37'
Žuti karton dobio je Michael Agbekpornu.
44'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
45' Pet minuta nadoknade.
45' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Michael Agbekpornu, ulazi Abdu Lumala.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Odlična prilika za goste! Šego je ubacio s lijeve strane, Mitrovski puca glavom, ali pokraj vratnice.
52'
GOL! Slaven Belupo - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Marko Dabro. Asistent je Karlo Lusavec.
52' Vodi Varaždin 1:0! Pllana je pogriješio, komplicirao u svojih 16 metara i izgubio loptu, Lusavec je odmah proigrao Dabru koji lijepo pogađa pod gredu s nekih 14-15 metara!
54'
Izmjena! Izlazi Bujar Pllana, ulazi Marco Boras.
65'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Robert Murić.
67'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Domagoj Drožđek.
69' U drugom dijelu nedostaje više prilika, ali i jedni i drugi pokušavaju nešto iskreirati.
70'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Luka Škaričić.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Borna Jelić Balta, ulazi Adriano Jagušić.
77'
Izmjena! Izlazi Matej Šakota, ulazi Ante Šuto.
87' Vrlo malo toga smo vidjheli u nastavku susreta, ako ne računamo onaj pogodak Dabre, stoga valja zabilježiti ovaj daljinski udarac domaćina. Zelenika brani.
88'
Izmjena! Izlazi Marko Vukčević, ulazi Ivan Nekić.
88'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Jurica Poldrugač.
89' Murić je poslao nešto između ubačaja i udarca prema golu, nije izgledalo bezazleno, lopta ide pokraj vratnice.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Varaždin slavi 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!