Filip Zrilić
87'

Slobodan Grubor
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Krenula je utakmica.
3' Opasna situacija pred golom Orijenta, Božić je bio blizu lopte nakon ubacivanja Kolege, ali ona je otišla malo kraj stative.
10' Odlična obrana Mohorovića, Božić je izveo slobodnjak sa 17 metara koji je i izborio, ali vratar Orijenta sjajno brani.
20' Šibenčani su bolji protivnik i opasniji, takvo što se i očekivalo, ali još nema pogodaka.
28'
Žuti karton dobio je Duje Dujmović.
28' Sjajan udarac Galešića s nekih 22-23 metra, lopta je imala luk i išla prema mreži, ali Đaković sjajno brani. Prvi pokušaj Orijenta i odmah jako opasno.
35'
GOL! Šibenik - Orijent 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
35' Šibenik vodi 1:0! Ubačena lopta u kazneni prostor na drugu vratnicu gdje ju je dočekao Ivan Božić i atraktivno iz prve u padu pogodio za vodstvo!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Baboucarr Faal.
55' Zasad bez posebnih uzbuđenja u drugom dijelu.
58'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi David Toševski.
58'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Ivan Roca.
68' Drugo poluvrijeme nikako nije moglo dosad zadovoljiti, Šibenik je zadovoljan s ovih 1:0, a Orijent nije uspio nešto konkretnije kreirati.
70' Napokon nešto! Toševski je bio s loptom na 18 metara, namjestio se na udarac, nije loše pucao, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
73' Nakon ubačaja iz kornera, Toševski pucao glavom preko gola.
77'
Izmjena! Izlazi Antonio Galešić, ulazi Egor Smirnov.
78'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Carlos Eduardo Torres Gongora.
82' Iznenada jako dobra prilika za domaćina, lopta je došla do Torresa na 14 metara, ali najbolji igral gostiju, vratar Mohorović brani taj pokušaj.
87'
Izmjena! Izlazi Andrija Bubnjar, ulazi Filip Zrilić.
88'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Kristijan Pavičić.
88'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Josip Gačić.
90' Kraj susreta, Šibenik odnosi pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!