Li Sirong
90'+2'

Petra Mandić
Susret počinje u 14:50 sati.
 Jarun i Dubrava u Zaprešiću otvaraju 26. kolo SuperSport Prve NL. Dubrava je već tri kola bez pobjede i traži prekid tog niza, no Jarun neće samo tako pokloniti bodove.
1' Susret je počeo.
6' Velika prilika za Jarun! Mateković je dobio idealnu loptu, bio je sam pred golom, ali je sjajno obranio vratar Mustapić.
10' Slobodnjak za Jarun s više od 20 metara, snažno je opalio Pranjić, nije izgledalo bezazleno.
16'
Žuti karton dobio je Borna Bilobrk.
30' Dubrava traži poravnanje, u nekoliko navrata došla je u 16 metara, ali onaj zadnji potez je nedostajao. Upravo sada u odličnoj situaciji bio je Vugrinec, ali lopta mu je pobjegla.
38'
GOL! Jarun - Dubrava 0:1
Mrežu je zatresao Dragan Juranović.
38' Krasan pogodak Dragana Juranovića! Iz slobodnog udarca s više od 20 metara Juranović je odlično pogodio preko živog zida u kut domaćeg gola!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Nakon kornera, pucao je glavom Bilobrk, ali preslabo.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Juranović je bio na 16 metara i opalio snažno, a lopta ide pokraj gola.
57' Vrlo dobra situacija za Bilobrka, ali njegov udarac u padu brani Mustapić.
60' Neugodan pokušaj domaćina iz slobodnog udarca, niska lopta u bliži kut, brani Mustapić.
62'
Izmjena! Izlazi Emanuel Mađarić, ulazi Aventis Aventisian.
62'
Izmjena! Izlazi Borna Bilobrk, ulazi Josip Tadić.
62'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Tomislav Turčin.
65'
Izmjena! Izlazi Jan Raužan, ulazi Luka Kekez.
71'
Izmjena! Izlazi Luis Ezequiel Ibanez, ulazi Mohamed Alghoul.
77'
Žuti karton dobio je Nikola Jakovljević.
79'
Izmjena! Izlazi Carlo Mateković, ulazi Marko Domančić.
81'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Matija Tunjić.
83' Velika prilika za Jarun! Ubačena lopta u 16 metara, Josip Tadić puca glavom, lopta pogađa vratnicu!
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Noa Vugrinec, ulazi Li Sirong.
90'+8' Kraj, Dubrava slavi 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!