86'
Igor Budiša
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Kreće utakmica.
1' Simčić je bio u prvoj šansi za Orijent, ali pucao je dosta loše desnom nogom.
7'
GOL! Orijent - Zrinski 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mario Tadejević.
7'

Zrinski vodi 0:1! Nakon prvog ubačaja iz kuta na susretu, loptu je u vlastitu mrežu nespretno skrenuo Mario Tadejević.

13' Odlična prilika za domaćina, Galešić je pucao glavom, bio je posve sam, ali odlično brani Stanić.
22' Polovica prvog poluvremena, dobra utakmica s obje strane.
24' Bubnjar je dobio loptu u 16 metara, bio je iskosa s desne strane, gađao suprotni kut, ali brani Stanić.
35' Nakon dužeg vremena prijetnja gostiju, ubačena lopta za Mujagića koji puca glavom, ali Mohorović brani.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Zrinski vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Andro Švrljuga, ulazi Noel Bodetić.
46'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Patrick Stanić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Eskinja je ubacivao s lijeve strane, lopta mu je malo prešla preko noge i skoro je završila u mreži, no vratar domaćina ipak je uspio izbaciti u korner.
60'
Izmjena! Izlazi Adriano Milanović, ulazi Karlo Valjan.
61' Velika gužva pred golom domaćina, ali lopta ne ide u mrežu. Na kraju se odbila na rub kaznenog prostora, pucao je Stranput, ali pokraj gola.
63'
Izmjena! Izlazi Gabriel Eskinja, ulazi Miran Horvat.
63'
Izmjena! Izlazi Ajdin Mujagić, ulazi Domagoj Jelavić.
75'
Izmjena! Izlazi Mato Stanić, ulazi Ivijan Svržnjak.
75'
Izmjena! Izlazi Andrija Bubnjar, ulazi Dominik Mulac.
82'
Žuti karton dobio je Ivijan Svržnjak.
84'
Izmjena! Izlazi Antonio Galešić, ulazi Franjo Lazar.
85' I dok je prvo poluvrijeme bilo dinamično i s prilikama na obje strane, u drugom dijelu vrlo malo prijetnji.
86'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Marijan Oršolić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2' Prvi udarac Orijenta u drugom dijelu u okvir gola, Faal puca prelako za Stanića.
90'+4' Kraj u Rijeci, 0:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!