1' Počeo je susret.
3'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Toni Kolega. Asistent je Carlos Eduardo Torres Gongora.
3' Sjajan start Šibenčana i pogodak već u trećoj minuti, Torres je prošao lijevom stranom i ubacio pred gol gdje je Kolega koji lako zabija!
8' Još jedna prilika za Šibenčane, Torres je bio u dobroj poziciji, ali je sjajno blokiran. Prije toga Đilas je obranio udarac Majića.
22'
Žuti karton dobio je Filip Mekić.
30' Dosta borben dvoboj, Šibenčani izgledaju malo fluidnije, ali niti oni već neko vrijeme nisu uspjeli kreirati konkretnu priliku.
32' Dobra obrtana Đilasa, Božić je bio iskosa na 5-6 metara, pucao je snažno, ali brani domaći vratar.
33' Kazneni udarac za Šibenik! Dobrijević u 16 metara ruši Božića, nije bilo dvojbe.
34'
GOL! 0:2! Najstrožu kaznu realizirao je Josip Majić.
34' Majić vrlo siguran, Šibenik ima 2:0!
41'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Šibenik 1:2
Mrežu je zatresao Marko Dobrijević.
41' Smanjuje domaćin! Ubačena lopta s lijeve strane na drugu vratnicu, obrana Šibenčana bila je statična i to koristi Dobrijević koji iz blizine zabija.
44'
Žuti karton dobio je Iker Pozo.
45' Velika prilika za Šibenik, ali vratnica! Torres je bio u sjajnoj prilici, vratnica je spasila domaćina.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:2.
46'
Izmjena! Izlazi Šimun Grgić, ulazi Dominik Pavlek.
46' Kreće nastavak.
48' Povratna Torresa za Majića, no Đilas to hvata.
56'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Filip Mekić.
56'

Filip Mekić zaradio je drugi žuti karton i BSK ostaje s deset igrača na terenu.

58'
Izmjena! Izlazi Jang Junior Sunday, ulazi Dorian Rudić.
59' Pucao je Majić izvana, ali ponovno brani vratar domaće momčadi!
60' Još jedan udarac izvana, ovoga puta, ali brani opet Đilas. Odmah na drugoj strani domaćin je tražio penal, ali sudac se nije oglasio.
61'
Žuti karton dobio je Josip Knežević.
63' Ubačaj iz kornera na drugu stativu, ali Perić je poslao loptu visoko preko gola.
65' Dobar prodor i udarac Božića, ali Đilas odbija u korner.
66' Punčec je pucao glavom nakon ubačaja Cvijanovića, ali otišlo je kraj stative.
67'
Izmjena! Izlazi Josip Knežević, ulazi Marko Janković.
67'
Izmjena! Izlazi Franco Capitani, ulazi Mateo Mendeš.
68'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi David Toševski.
69'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Ivan Roca.
73'
Žuti karton dobio je Ilan Pejić.
80' Udarac Pluma iz slobodnog udarca. Jako dobar pokušaj, ali otišlo je kraj stative.
82'
Izmjena! Izlazi Filip Hrs, ulazi Stevan Nikolić.
85'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Delić.
87'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Šibenik 1:3
Mrežu je zatresao Ivan Delić.
87'

Možemo reći da je gotovo! Tek što je ušao u igru, Ivan Delić je poentirao.

90'
Izmjena! Izlazi Iker Pozo, ulazi Bruno Brajković.
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Kristijan Pavičić.
90'+4' Pokušao je Brajković, no Đilas je odbio u korner.
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!