SuperSport HNL, 30. kolo, 14.04.2024, 19:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 5.228
Suci: Dario Bel (Osijek), Goran Pataki (Đakovo), Dino Knez (Osijek)
Toni Fruk 30'
Bruno Goda 84'
Rijeka
Susret počinje u 19:00 sati.
 U posljednjem susretu 30. kola SuperSport HNL-a Istra 1961 dočekuje na svom travnjaku na Aldu Drosini lidera Rijeku. Riječanima je pobjeda imperativ kako bi zadržali pet bodova prednosti ispred Dinama.
1' Počeo je susret.
5' Sjurio se Ekong od svojih 35 metara, pokušavao ga je dostići Selahi, ušao je Ekong i u 16 metara i onda opalio snažno i neprecizno.
12' Mini pritisak Istre, nekoliko pokušaja izvana, svi su završili u bloku. Ekong jer vrlo raspoložen i aktivan.
14' Marešić iz slobodnog udarca s dobrih 27-28 metara, pucao je snažno i ne previsoko iznad gola.
17' Prekid igre, Demoni su ubacili baklje na travnjak.
19' Nastavljen je susret.
24' Pašalić je sada imao sreće što nije zaradio prvi žuti karton, s leđa je namjerno srušio Kadušića.
29' Možda i najbolja situacija dosad, Filet je u 16 metara bio s loptom, pucao je iz okreta, ali Labrović je dobro postavljen.
30'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Toni Fruk. Asistent je Marko Pjaca.
30' Rijeka vodi 1:0 praktički iz svoje prve prilike! Pjaca je napravio veći dio posla, prošao je kroz obranu Istre, zatim ostavio loptu za Fruka koji s 13-14 metara zabija za vodstvo Rijeke!
35'
Žuti karton dobio je Lindon Selahi.
38' Prvi pokušaj Pašalića danas, pucao je s 18 metara u bliži kut, ali nije bio precizan.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Veldin Hodža.
46'
Izmjena! Izlazi Mirko Marić, ulazi Jorge Obregon.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
52'
Žuti karton dobio je Marko Pjaca.
53' I dok je prvo poluvrijeme bilo kamilica za ono što se inače događa u dvobojima Istre i Rijeke, drugi dio krenuo je dosta čvršće i nervoznije.
57' Velika prilika za Rijeku! Ubačena lopta u 16 metara prošla je sve, na drugoj vratnici tako se našao Goda u odličnoj situaciji, ali malo je zakasnio.
68' Još jedan ubačaj u kazneni prostor Istre, ponovno je to bio Smolčić, ali isto tako još jednom nitko nije stigao do lopte.
69' Pašalić s ruba kaznenog prostora, lopta neugodno odskače pred Majkićem, ali ne ulazi u mrežu.
71'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Mario Čuić.
71'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Ekong, ulazi Mateo Lisica.
74'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Dejan Petrovič.
77'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Alen Grgić.
82'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Matej Mitrović.
84'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Bruno Goda. Asistent je Dejan Petrovič.
84' Rijeka vodi 2:0! Ubacio je loptu iz kornera Petrovič, Goda je bio na pravom mjestu i glavom poslao loptu u mrežu!
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2' Odlična prilika za Rijeku, Goda je ubacio, Grgić je bio na lopti i pucao je preko gola.
90'+7'
Žuti karton dobio je Lovro Majkić.
90'+8' Kraj susreta, Rijeka odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!