SuperSport HNL, 31. kolo, 20.04.2024, 17:00 h, Opus Arena
Suci: Ante Čulina, Bojan Zobenica, Vedran Đurak; 4. sutkinja: Ivana Martinčić
Matej Vuk 38'
Emmanuel Ekong 51'
Istra 1961
Susret počinje u 17:00 sati.
 Pred nama je novo, 31. kolo SuperSport HNL-a, a na Opus Areni otvorit će ga Osijek i Istra 1961. Dok je domaćin na nizu od tri pobjede, Puljani još od 24. kola ne znaju za pobjedu.
1' Počeo je susret.
4' Prvi se na udarac odlučio Kristijan Lovrić, s 20-ak metara, lopta je odskočila pred Majkićem, ali uspio ju je ukrotiti.
7' Koski spašava! Matković je odlično ubacio s lijeve strane, Mierez je bio na drugoj vratnici, ali Koski ispred njega uklizava i skreće u korner.
10' Još malo uzbuđenja, Blagojević je opalio iz velike udaljenosti, lopta je imala nezgodnu putanju i Kolić se morao malo pomučiti da je odbije.
14'
GOL! Osijek - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić.
14' Osijek vodi 1:0! Lovrić je ubacivao s lijeve strane, Mierez je išao na loptu, ali nije uspio doći do nje, no ona svejedno završava u maloj mrežici!
27' Nakon što je Osijek poveo, nismo vidjeli neke posebno opasne situacije, Osječani kontroliraju utakmicu.
32' Slobodnjak za Istru na bekih 25 metara, Blagojević je pucao, ali ne posebno opasno, pokraj gola.
36'
Crveni, isključujući karton dobio je Slavko Bralić.
36' Šok za Osječane! Koski se sjurio prema golu, Bralić mu je uklizao na 20 metara od gola kao posljednji igrač, Finac pada, a Čulina isključuje stopera Osijeka.
38'
GOL! Osijek - Istra 1961 1:1
Mrežu je zatresao Matej Vuk.
38' Lošije nije moglo za Osijek! Iz slobodnog udarca koji je skrivio Bralić, Vuk sjajnim udarcem pogađa u donji kut za 1:1!
40' Još jedna velika prilika za Istru! Filet je prošao lijevom stranom, lopta dolazi do Devetaka na 5-6 metara, a on se ne snalazi i puca pokraj gola.
45'
Žuti karton dobio je Kristijan Lovrić.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+2' Jako puno nervoze nakon isključenja Bralića, puno psovki od strane igrača upućenih prema Čulini.
45'+3'
Žuti karton dobio je Elias Zaian Filet.
45'+7' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Krešimir Vrbanac.
46'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Šime Gržan.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51'
GOL! Osijek - Istra 1961 1:2
Mrežu je zatresao Emmanuel Ekong.
51' Preokret Istre! Sjajan solo prodor Ekonga koji je krasno prošao kroz sredinu pokraj Duartea, došao sam pred vratara i onda pogodio za 2:1!
60' Sjajan udarac Ekonga s dobrih 25 metara, Koliću je lopta prošla kroz ruke i odbila se u vratnicu, a Kolić je odnosi s gol linije.
63'
Žuti karton dobio je Matej Vuk.
69'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Marin Prekodravac.
69'
Izmjena! Izlazi Renan Guedes, ulazi Nail Omerović.
74' Napokon malo posla i za Majkića, Prekodravac je pucao glavom, vratar Istre brani.
80'
Izmjena! Izlazi Ville Koski, ulazi Dario Marešić.
84'
Žuti karton dobio je Oleksandr Petrusenko.
86'
Izmjena! Izlazi Elias Zaian Filet, ulazi Salim Fago Lawal.
86'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Antonio Maurić.
86'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Ladislav Almasi.
89' Prilika za Osječane, Omerović je pucao s 13-14 metara, ali Majkić brani.
90'
Izmjena! Izlazi Moris Valinčić, ulazi Luka Hujber.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+4' Sjajna prilika za Prekodravca, lopta ubačena u kazneni prostor, proslijeđena je na drugu vratnicu gdje Prekodravac ne pogađa mrežu.
90'+7' Kraj u Osijeku, Istra slavi 2:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!