Messi na svojim leđima nosio Inter Miami do pobjede i prvog mjesta

Branimir Korać • nedjelja, 21.04.2024.

Inter Miami novi je lider na ljestvici MLS-a nakon što je noćas slavio protiv Nashvillea uz još jedan sjajan nastup Lionela Messija...

Lionel Messi briljira u MLS-u, a noćas je odigrao još jednu sjajnu utakmicu te tako odveo Inter Miami do pobjede. Upisao je dva pogotka i asistencije te su prakjtički sve napadačke akcije domaćina išle preko njega.

Igraj na utakmice MLS-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Inter Miami je već u drugoj minuti primio pogodak, Nashville je poveo autogolom Franca Negra.

No Inter Miami ima uistinu veliku individualnu kvalitetu i uspio je okrenuti rezultat.

U glavnoj ulozi bio je Messi koji je već u 11. minuti izjednačio, dobro je pratio akciju i odbijenu loptu u 16 metara pospremio je u mrežu.

U završnici prvog dijela Inter dolazi do vodstva, ovaj put Sergio Busquets s prve vratnice skreće loptu u mrežu.

Nakon što je poveo do odmora, u drugom dijelu Inter je stao na loptu, nije srljao, ali Nashville se nije uspoio vratiti. Kada je u 81. minuti Messi iz kaznenog udarca pogodio za 3:1, priči je bio kraj.

Iako nije "na oku" u Europui, Messi i dalje briljira u MLS-u. Noćas je odradio još jednu vrhunsku utakmicu.