Andro Švrljuga
89'

Slobodan Grubor
Susret počinje u 14:00 sati.
 27. kolo SuperSport Prve NL bit će zaključeno susretoim između Cibalije i Orijenta. Važan dvoboj, posebno za goste, u borbi za ostanak u ligi.
1' Počeo je susret.
10' Cibalia je bolje krenula u utakmicu i ima više loptu u nogama, ali konkretnih prijetnji nema.
16' Prvi udarac na susretu, Išasegi je pucao s nekih 15 metara, bio je to dobar pokušaj, ali vratar Kovačević brani.
25' Nakon polovice prvog poluvremena, nezadovoljniji može biti Slobodan Grubor jer je Orijent vrlo malo pokazao.
36' Dosta borbeno s obje strane, ali prilika je vrlo malo. Obostrano je bilo dosta ubačaja u 16 metara, no oni uglavnom ne završavaju tamo gdje bi trebali završiti.
38'
GOL! Cibalia - Orijent 1:0
Mrežu je zatresao Filip Jazvić.
38' Cibalia ipak zasluženo vodi! Išasegi je ubacio loptu u 16 metara, na drugoj strani potpuno zaboravljen je ostao Filip Jazvić koji prima loptu na prsa i zatim pogađa za vodstvo!
45' Kraj prvog dijela bez sudačke nadoknade, domaćin vodi 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46' Odmah prijeti Cibalia, dobro je opalio s ruba kaznenog prostora Vrdoljak, ali brani gostujući vratar.
52'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
59' Najbolja prilika za Orijent! Nakon kornera iz gužve su s poda probali Simčić i Tadejević, ali Kovačević je obranio.
61'
Žuti karton dobio je Lukas Buić.
65'
Izmjena! Izlazi Adriano Milanović, ulazi Emanuel Črnko.
65'
Izmjena! Izlazi Karlo Valjan, ulazi Mateo Monjac.
68'
GOL! Cibalia - Orijent 1:1
Mrežu je zatresao Emanuel Črnko.
68' Orijent se vraća! Bubnjar je dobio loptu na desnoj strani, uočio dolazak Črnka iz drugog plana, daje mu loptu, a on s 14-15 metara zabija za 1:1!
72'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Ivan Kukrika.
73' Jako dobra prilika, Miljanić je opalio sa 17 metara iz prve, ali vratar gostiju brani!
79'
Izmjena! Izlazi Renato Kelić, ulazi Mate Zvonimir Lasić.
81'
Izmjena! Izlazi Martin Vrdoljak, ulazi Filip Lišnić.
81'
Izmjena! Izlazi Lukas Buić, ulazi Ivan Lozić.
89'
Izmjena! Izlazi Andrija Bubnjar, ulazi Andro Švrljuga.
90'
Žuti karton dobio je Filip Jazvić.
90' Još četiri minute.
90'+5' Kraj, 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!