SuperSport HNL, 31. kolo, 21.04.2024, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Dario Bel, Marjan Tomas, Kruno Šarić; 4. sudac: Zdenko Lovrić
0:1(0:1) Dinamo
Sandro Kulenović 60'
Dinamo
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica na punoj Kranjčevićevoj.
3' Udarac Matea Marića s deset metara blokiran je i završava u korneru.
10' Za sada bez konkretnijih prilika u Kranjčevićevoj.
12' Baturina šalje iz kornera u peterac, Petković puca iz voleja, ali nije išlo u okvir gola. Nije bilo daleko.
19' Kulenović se sjurio prema golu, ali išao je previše ukoso. Udarac je otišao preko gola.
21'

Velika, velika šansa za Dinamo! Kulenović je dobio loptu na desnoj strani, obrana Lokosa odbila je samo do Vidovića čiji udarac završava na stativi!

24' Nevistić je izgubio kontrolu nad loptom koja je skoro ušla u gol. Vratar Dinama ipak je uspio odbiti u aut!
30' Dinamo ima dosta prostora u sredini terena i lako dolazi pred suparničkih 20 metara.
35' Petković je lijepo uposlio Kulenovića koji je ipak napravio fintu viška i nije uspio uputiti udarac.
36' Sučić šalje loptu u sredinu kaznenog prostora za Baturinu, čiji udarac isprve ide malo iznad grede!
45' Mišić je pokušao iznenaditi Čavlinu iz daljine, no vratar Lokomotive hvata tu loptu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Udarac Mudražije s 20 metara, ravno u Nevistića. Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Arijan Ademi.
46' Kreće nastavak.
46' Kaneko odmah diže u sredinu šesnaesterca, Baturina je pucao glavom, ali otišlo je iznad grede.
48' Petković odličnom dugom loptom pronalazi Kulenovića koji se izborio za prostor i udarac s 12 metara, no pucao je neprecizno iznad grede.
49'
Žuti karton dobio je Marin Leovac.
52' Kaneko ubacuje na drugu stativu za Vidovića koji glavom vraća za Baturinu čiji udarac sjajno brani Čavlina!
53' Sučić nije najbolje zahvatio loptu iz blizine, lako hvata domaći vratar.
55'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Lirim Kastrati.
55'
Izmjena! Izlazi Ivan Canjuga, ulazi Feta Fetai.
56'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
60'
GOL! Lokomotiva - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Maxime Bernauer.
60'

Dinamo je slomio otpor Lokomotive! Baturina je ubacio iz slobodnog udarca, Bernauer je loptu glavom vratio za Kulenovića koji je iz voleja sa sedam metara skreće u mrežu!

61'
Žuti karton dobio je Art Smakaj.
68' Još jedna sjajna situacija za Dinamo, ali ništa od udarca. Petković je jako raspoložen, ima ga svugdje po terenu.
69'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Ivan Kukavica.
71' Sudar glavama Marića i Bernauera, obojica će se vratiti na teren.
73'

Mat situacija za Goričana za izjednačenje! Igrač Lokomotive sam je izašao pred Nevisitića, ali sjajna obrana vratara Dinama!

76' Još jedna šansa za Lokomotivu, udarac Bartoleca iskosa obranio je Nevistić!
80'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Bulat.
80'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Arber Hoxha.
82'
Žuti karton dobio je Karlo Bartolec.
86'
Žuti karton dobio je Ivan Kukavica.
88'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Marko Vranjković.
88'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Takuya Ogiwara.
90' Igrat će se još šest minuta nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Feta Fetai.
90'+7' Kraj utakmice.
90'+8'
Žuti karton dobio je Kevin Theophile-Catherine.
90'+8' Karton za Theophilea nakon kraja utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!