SuperSport HNL, 31. kolo, 21.04.2024, 19:30 h, Rujevica
Suci: Mateo Erceg (Benkovac), Luka Pušić (Zagreb), Vice Vidović (Solin), Renato Lacić (Split)
Bruno Goda 89'
3:0(0:0) Gorica
Gorica
Susret počinje u 19:30 sati.
 Dinamo je upisao pobjedu protiv Lokomotive i barem privremeno zasjela na vrh. Rijeka se tamo može vratiti pobjedom protiv Gorice.
1' Počeo je susret.
8' Prve prilike na obje strane, na jednoj je zaprijetio Obregon, ali pucao je u vanjski dio mreže, a zatim je Štiglec nabacio na drugoj strani, glavom je probao Vujnović, no Labrović brani.
17' Rijeka je potpuno preuzela inicijativu, dobra situacija nakon prekršaja nad Frukom, ali nema pogotka. Iz slobodnog udarca s 18 metara pucao je upravo Fruk, ali pogodio je živi zid.
22' Fruk s nekih 20 metara gađa u kut, ali malo neprecizno.
28'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
29' I Pašalić probava iz slobodnog udarca, išlo je preko živog zida, ali i malo preko grede.
34'
Žuti karton dobio je Toni Fruk.
40' Čudesan promašaj Vujnovića koji je bio posve sam na drugoj vratnici i pogodio gredu, alipogodak ne bi niti vrijedio zbog zaleđa.
45' Jankovićev snažan udarac izvana, lopta ide malo preko grede.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Franjo Ivanović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Goda spašava, Mitrović je došao pred Labrovića, tražio u sredini Vujnovića, ali Goda je uspio izbiti u korner.
53'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Marko Pjaca.
53'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Mirko Marić.
57' Sjajna prilika za Ivanovića! Ubačena lopta s lijeve strane, pucao je glavom s desetak metara, ali lopta pogađa gredu i odlazi iza gola.
60'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Valentino Majstorović.
60'
Izmjena! Izlazi Krešimir Krizmanić, ulazi Alexander Munksgaard Nielsen.
61'
Žuti karton dobio je Josip Mitrović.
68'
GOL! Rijeka - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Marko Pjaca. Asistent je Marco Pašalić.
68' Rijeka vodi 1:0! Pašalić je ubacio s desne strane, Marko Pjaca sjajno se ubacio ispred čuvara i glavom u padu od poda pogodio za vodstvo!
73'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Ante Matej Jurić.
73'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Luka Kapulica.
75' Pašalić je pobjegao i ušao u 16 metara, gađao je iskosa s 13-14 metara, ali preslabo za Banića.
76'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Danilo Veiga.
78'
Žuti karton dobio je Dejan Petrovič.
79'
Žuti karton dobio je Luka Kapulica.
80'
GOL! Rijeka - Gorica 2:0
Mrežu je zatresao Mirko Marić. Asistent je Dejan Petrovič.
80' Rijeka podiže na 2:0! Velika gužva u 16 metara Gorice, Banić je loše izboksao, Ivanović puca u blok nakon čega izvana poteže Petrovič, a Marić skreće loptu u mrežu.
84'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Luka Vrzić.
85'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Bruno Bogojević.
89'
GOL! Rijeka - Gorica 3:0
Mrežu je zatresao Bruno Goda. Asistent je Mirko Marić.
89' Goda za 3:0! Lijepo ga je proigrao Marić, a Goda rutinski zabija za 3:0!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.
90'+5' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu 3:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!