Borna Ćorić bez prave šanse protiv petog tenisača svijeta

Petar Jenjić • petak, 26.04.2024.

Borna Ćorić poražen je u drugom kolu Mastersa u Madridu. Bolji je od hrvatskog tenisača bio Nijemac Alexandera Zverev u dva seta...

Svoj nastup u drugom kolu Mastersa u Madridu zaključio je Borna Ćorić koji je za protivnika imao petog tenisača svijeta, Alexandera Zvereva. Nijemac je opravdao ulogu favorita i prošao dalje.

Igraj na Masters Madrid na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon jednog sata i 28 minuta igre Zverev je slavio sa 6:3, 6:2 i sada ga čeka Denis Shapovalov. Bio im je ovo sedmi međusobni dvoboj i četvrta pobjeda njemačkog tenisača.

Ćorić je u petom gemu spasio tri break šanse protivnika, ali je u svoja sljedeća dva servis gema ipak posustao i Zverev uzeo set. Dva breaka njemački predstavnik napravio je i u drugom setu za konačnu pobjedu.

Hrvatski tenisač spasio je sedam od 11 breka šansi, dok sam nije imao nijednu na servis protivnika. Zverev je dobio i 81 posto poena na prvom servisu.