Vodeni sportovi

Sestre Jurković osvojile broncu na Europskom prvenstvu!

Petar Jenjić • nedjelja, 28.04.2024.

Sestre Ivana i Josipa Jurković došle su do brončane medalje na Europskom veslačkom prvenstvu u dvojcu bez kormilara. Slavile su uvjerljivo Rumunjke...

U finalu Europskog prvenstva ženskog dvojca bez kormilara nastupale su sestre Ivana i Josipa Jurković koje su odradile jako dobru utrku i osvojile brončanu medalju.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatske veslačice vodile su veliku borbu s britanskim dvojcem Rebeccom Edwards i Chloe Brew te Čehinjama Radkom Novotnikom i Pavlinom Flamikovom te kroz cilj prošle s vremenom 8:03.13.

Sjajnu utrku odradila je Rumunjska preko Ioane Vrinceanu i Roxana Anghel koje su "pomele" ostatak konkurencije i slavile s vremenom 7:52.05. Druge su završile Evangelia Anastasiadou i Christina Ioanna Bourmpou iz Grčke s vremenom 8:00.87.

Odlična vijest za početak veslačkog dana, a još nas čeka utrka braće Sinković.