Supersport Prva NL, 28. kolo, 28.04.2024, 14:50 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Mateo Smodlaka
78'
17
Duje Marin Buličić
84'
6
Stipe Vladušić
84'
28
Drago Šarić
88'

Ivan Božić
61'
2
Bruno Brajković
76'
19
Ivan Delić
76'
11
Ivan Laća
85'
16
Kristijan Pavičić
85'
Mario Carević
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Krenuo je susret u Dugopolju.
3'
GOL! Dugopolje - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Duje Dujmović. Asistent je Josip Majić.
3'

Već u prvoj šansi pogodak za Šibenik! Ubačaj iz slobodnog udarca, na drugoj vratnici lopta stiže do Duje Dujmovića koji je šalje glavom u mrežu!

5' Opasna prijetnja Dugopolja nakon kornera. Lopta je nakon nekoliko odbijanaca došla do Luburića na pet metara, ali je igrač domaće momčad samo skrenuo u ruke Đakovića.
6' Udarac Katića izvana, ali nije išlo u okvir gola.
9' Odličan udarac Josipa Majića, no zatresla se greda!
10'

Torres je u čistoj prilici, ali zapucao je šansu s pet metara preko gola!

19' Fantastična obrana Đakovića, Šaranić je pucao nakon ubačaja na 8-9 metara, Đaković odbija nogom u vratnicu.
27'
Žuti karton dobio je Ivan Rodić.
37'
Žuti karton dobio je Luka Luburić.
38' Slobodnjak za Šibenik na 20 metara, probao je Majić, lelujava lopta, ali uspio je obraniti Bartulić.
39' Krasna prilika za Majića! Cvijanović je odlično prošao lijevom stranom i idealno proigrao Majića koji puca s desetak metara u prazan kut, ali lopta prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice.
45' Još jedna vratnica! Šaranić je ubacio iz slobodnog udarca, lopta je glavom prebačena na drugui vratnicu, Đaković nije uspio doći do nje i ona završava na stativi!
45'+1' Kraj prvog dijela, odlična utakmica, 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prva prilika u drugom dijelu, pucao je Toševski, ali brani Bartulić.
56'
Žuti karton dobio je Robert Marijanović.
61'
Izmjena! Izlazi David Toševski, ulazi Ivan Božić.
65'
GOL! Dugopolje - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Ivan Cvijanović.
65' Šibenik vodi 2:0! Odbijena lopta na rub kaznenog prostora, na nju je natrčao Cvijanović i poslao je u mrežu za 2:0!
73' Dosuđen je kazneni udarac za Šibenik, ali sudac se predomislio.
73'
Žuti karton dobio je Carlos Eduardo Torres Gongora.
76'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
76'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Delić.
78'
Izmjena! Izlazi Stipe Tokić, ulazi Mateo Smodlaka.
78'
GOL! Dugopolje - Šibenik 0:3
Mrežu je zatresao Ivan Delić.
78' Šibenik vodi 3:0! Odlična lopta za Delića koji ulazi u 16 metara i lijepo pogađa za 3:0!
83'
Žuti karton dobio je Mateo Bašić.
84'
Izmjena! Izlazi Luka Luburić, ulazi Duje Marin Buličić.
84'
Izmjena! Izlazi Dražen Bagarić, ulazi Stipe Vladušić.
85'
Izmjena! Izlazi Iker Pozo, ulazi Ivan Laća.
85'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Kristijan Pavičić.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Katić, ulazi Drago Šarić.
89'
GOL! Dugopolje - Šibenik 0:4
Mrežu je zatresao Ivan Laća.
89' 4:0 za Šibenik! Delić je bio s loptom u 16 metara, odigrao je odlično petom za Laću koji zabija iskosa sa 7-8 metara.
90'+3' Kraj, 0:4!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!