SuperSport HNL, 32. kolo, 28.04.2024, 19:30 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Patrik Kolarić (Čakovec), Bojan Zobenica (Gorica), Alen Jakšić (Split), Ante Terzić (Podstrana)
3:1(2:0) Rijeka
Jorge Obregon 67'
Rijeka
Susret počinje u 19:30 sati.
 U posljednjem susretu 32. kola SuperSport HNL-a Lokomotiva u Kranjčevićevoj dočekuje Rijeku. Lokosima je pobjeda neophodna u borbi za četvrto mjesto, a Riječanima u borbi za naslov prvaka.
1' Počeo je susret.
3' Odličan prodor Ivanovića, Leovac ga nije uspio zaustaviti, ušao je u 16 metara gdje ga niti Mersinaj nije blokirao, no on puca pokraj gola.
6' Bubanja spašava Lokose. Ponovno je Ivanović stavio Lokose na muke, dobio je loptu u 16 metara, probao iz okreta, ali Bubanja je bio odlično postavljen.
15' Lokomotiva vodi 1:0! Ubačena lopta iz auta pred gol Riječana, a nakon "flipera" na petercu, lopta dolazi do Mudražije koji iz blizine iz okreta zabija za vodstvo!
18' Ipak nema pogotka, VAR provjerom utvrđeno je da je Mudražija bio u zaleđu.
21'
Žuti karton dobio je Vladan Bubanja.
34'
Žuti karton dobio je Robert Mudražija.
36'
Žuti karton dobio je Stjepan Radeljić.
37'
GOL! Lokomotiva - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Robert Mudražija. Asistent je Vladan Bubanja.
37' Ovaj put nema pomoći VAR-a, Lokomotiva vodi 1:0! Ubačena lopta iz slobodnog udarca pred gol, Bubanja je ponovno skreće prema Mudražiji koji ovaj put nije u zaleđu i šalje loptu u mrežu.
43'
GOL! Lokomotiva - Rijeka 2:0
Mrežu je zatresao Marin Šotiček. Asistent je Art Smakaj.
43' Lokomotiva vodi 2:0! Nakon kornera lopta je odbijena do Smakaja koji je pucao iz prve, u petercu se bacio Šotiček i skrenuo loptu pred Labrovićem.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Lokomotiva na odmoru vodi 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Mirko Marić, ulazi Jorge Obregon.
46'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Marco Pašalić.
46'
Izmjena! Izlazi Stjepan Radeljić, ulazi Matej Mitrović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Prvi pokušaj za Lokose u drugom dijelu upisao je Goričan koji puca s 18 metara, ali u Labrovića.
57'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Niko Janković.
58' Veliki promašaj Marka Pjace! Bubanja je pogriješio, Pjaca je krenuo prema golu, opalio s ruba kaznenog prostora, ali neprecizno.
67'
GOL! Lokomotiva - Rijeka 2:1
Mrežu je zatresao Jorge Obregon. Asistent je Matej Mitrović.
67' Rijeka smanjuje na 2:1! Smolčić je ubacio iz auta, Mitrović prebacio loptu do Obregona koji je prima pred golom i iz okreta zabija za 2:1!
70'
Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.
71'
Žuti karton dobio je Niko Janković.
81'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Bruno Bogojević.
81'
Izmjena! Izlazi Lirim Kastrati, ulazi Feta Fetai.
81'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Marko Vranjković.
90'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Ivan Canjuga.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3' Galešić je opalio iz slobodnog udarca s 30 metara, brani Čavlina i odmah kreće kontra Rijeke, Canjugi brani Labrović, a Šotiček puca preko gola.
90'+4' Fetai dolazi sam pred Labrovića, zabija pogodak, ali gol je poništen zbog zaleđa.
90'+6'
GOL! Lokomotiva - Rijeka 3:1
Mrežu je zatresao Marin Šotiček.
90'+6' Lokomotiva vodi 3:1! Šotiček je odjurio u kontru i zabio za 3:1!
90'+7' Kraj, Lokomotiva slavi 3:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!