Liga prvaka, nokaut faza, Polufinale - prve utakmice, 01.05.2024, 21:00 h, Signal Iduna Park
Suci: Anthony Taylor, Gary Beswick, Adam Nunn (svi Engleska); 4. sudac: Espen Eskas (Norveška)
Marco Reus
83'
8
Felix Nmecha
87'
17
Marius Wolf
87'
18
Youssoufa Moukoko
90'
Lucas Beraldo
42'
23
Randal Kolo Muani
65'

Luis Enrique
Susret počinje u 21:00 sati.
 U prvom susretu polufinala Lige prvaka između Borussije Dortmund i PSG-a očekuje se kvalitetna i otvorena utakmica u koju i jedni i drugi ulaze tražeći pobjedu.
1' Počeo je susret.
10' Nakon ravnopravnog početka bilježimo i prvi udarac prema golu, Dembele s 18 metara puca prema suprotnom donjem kutu, ali lopta ide pokraj vratnice.
14' Odlična reakcija Donnarumme! Mendes je izgubio loptu uz desnu aut liniju, Sancho je sjajno proigrao Sabitzera koji izlazi pred talijanskog vratara, ali on je odlično zatvorio kut.
25' Prilika Borussije preko Sabitzera dosad je najizglednija koju smo vidjeli, ali ne može se reći da utakmica nije dobra ili dinamična.
34' Parižani kombiniraju po desnoj strani, uporno pokupavaju probiti obranu na taj način, međutim Borussia izgleda dosta dobro iza.
36'
GOL! Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain 1:0
Mrežu je zatresao Niclas Füllkrug.
36' Borussia vodi 1:0! Sjajna lopta u prostor za Füllkruga koji ulazi u 16 metara i vrlo precizni prizemno pogađa za vodstvo domaćina!
40' Lucas Hernandez morat će napustiti igru, zaradio je ozljedu prilikom Füllkrugovog udarca za vodstvo Borussije.
42'
Izmjena! Izlazi Lucas Hernandez, ulazi Lucas Beraldo.
44' Vrlo blizu pogotku bio je sada Sabitzer, Maatsen je ubacio, Sabitzer pucao iz prve prema donjem kutu, ali Donnarumma sjajno brani.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+5' Još jedan pokušaj Sabitzera za kraj prvog dijela, ali nije bilo opasno, brani to Donnarumma.
45'+5' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Dva puta vratnica! Prvo je Mbappe gađaop pokraj Sabitzera u suprotni kut, ali pogodio je vratnicu da bi u nastavku akcije vratnicu zatresao i Hakimi!
53'
Žuti karton dobio je Fabian Ruiz.
56' Sjajna prilika za Ruiza, ubačena lopta pred gol domaćina, Ruiz je bio sam, pucao glavom, ali pokraj gola!
60' Nižu se velike prilike, sada je zicer promašio Füllkrug, Sancho je prošao desnom stranom i pronašao u sredini jedinog strijelca koji puca preko gola.
65'
Izmjena! Izlazi Bradley Barcola, ulazi Randal Kolo Muani.
74'
Žuti karton dobio je Nico Schlotterbeck.
80' Sjajna prilika za Dembelea, Hakimi je sjajno probio stranu i dao idealnu loptu za Dembelea koji s desetak metara puca preko gola.
83'
Izmjena! Izlazi Karim Adeyemi, ulazi Marco Reus.
87'
Izmjena! Izlazi Julian Brandt, ulazi Felix Nmecha.
87'
Izmjena! Izlazi Julian Ryerson, ulazi Marius Wolf.
90' Četiri minute nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Niclas Füllkrug, ulazi Youssoufa Moukoko.
90'+5' Kraj u Dortmundu, Borussia je slavila s 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!